Nesouhlasíme se zákazem kouření v soukromých restauracích.


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-06-03 20:28

jsem nekouřící bývalý kuřák, ale podporuji svobodnou volbu majitele Proč např nemohou být restaurace obé, nebo nekuřácke,,ale hostince(bez jídla) budeme si ze své hospůdky kvůli svobodě výběrua  nesmyslu zákona vytvářet soukromé kluby, kde to zakázat nelze?


Nepřihlášený uživatel

#2

2015-06-04 17:29

Požaduji zakalzani Hip Hopu ve všech veřejně dostupných místech. Zcela určitě poškozuje mentalitů dětí. Je to to samé jako kouření! Bože uvažuje tam ve vládě někdo, kdo tu nechce totalitu prosím podepsat!

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-06-04 18:47

Likvidační zákon pro malé živnostníky,stejně jako registrační pokladny!

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-06-05 04:55

Je to snad svobodné rozhodnutí každého. Navíc nekuřácké restaurace existují!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-06-05 09:33

Stát konečně přišel na to, že peníze přijaté z cigaretových daní jsou zanedbatelné v porovnání s penězi vydanými na léčbu následků kouření. Chvilku budou kuřáci kvičet, ale smíří se s tím. Nic jiného jim nezbyde.

Díky za tuto novinku, včera bylo pozdě.


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2015-06-08 11:58

#5: -  

naprosto scestny, protoze pak bychom mohli zakazat treba i sportovani, ja sem kurak a je mi to uplne fuk, ale co mi vadi sou podobne ubohy argumenty

treperenda

#7 Re:

2016-06-03 05:19

#1: -  

 Plošný zákaz kouření v restauracích se neosvědčil nikde na světě. V části zařízeních jsou prostory pro kuřáky,kde to není,kuřáci chodí ven a vytváří v noci hluk a nepořádek před restauracemi. Znám mladšího kuřáka v Německu který dá 60 cigaret denně. Je zaměstnaný. Kde kouří? Kde se jen trochu dá. Zákaz nic nevyřeší. Naopak problémy nastanou tam,kde dosud nebyly. 


Nepřihlášený uživatel

#8

2016-06-03 07:56

O tom si mají rozhodnout jasně sami provozovatelé , protože oni jdou do rizika s tímto podnikáním .


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-06-03 09:14

Se zákazem nesouhlasím. Snad se dožiju toho, že si budu moct v hospodě po obědě odpálit špeka přímo u stolu.