Skatepark v Třeboni nechceme

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Skatepark v Třeboni nechceme

J. Kalista

#1 Zažil jsem to také

2015-07-11 14:33

Banda výrostků, chtěl jsem je poučit, že se tam nesmí kouřit, no co mám říkat - málem mě napadli. Nebýt pohotového příchozího, snad by mne i zmlátili. Mají svaly, ale nteligence žádná. A prý k nim máme mít respekt. Hanba!

Kalbista

#2 Re: Zažil jsem to také

2015-11-08 11:08

Evžen Perlička

#3 Černé místo města Třeboně

2015-11-08 11:23

Neskutečná havěď tydle prkýnkáři. Tomuto místu se raději vyhýbám. Na sktateparku se zdržuje zkažená mládež holdující alkoholu, vidám zde nedopalky od cigaret a tvrdých drog. Nevim proč by po jinak nádherné cestě z lázní do centra města měla tato individua uctívající tento americký modní trent kazit požitek místním i turistům. Hanba! Podepisuji ! 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-11-10 17:52


People

#5 Re: Černé místo města Třeboně

2015-11-10 19:23

#3: Evžen Perlička - Černé místo města Třeboně 

 Jo jsou tam takový ale proč to kazit těm co se fakt snaží,trénují a baví je na tom jezdit...podle mě je špatné kazit to těm ostatnim... Nesouhlasím 

Nový skatepark

#6

2016-03-03 12:16

Když tam vídáte ty fetky, tak zavolejte policii. Nevím, proč trestat jedince, kteří tam trénují a snaží se. 

 

Evžen Perlička - havěď ? asi myslíte havěť. Nedopalky z tvrdých drog? "Uctívající americký modní trent" - to nedává smysl, buďto jste chtěl napsat Trent, což je řeka v Anglii, anebo trend.

Každopádně chyba je spíše v lokalitě a v individiuích, která se tam scházejí, než ve sportu samotném. 
Zkuste navrhnout řešení, než psát takhle. Anebo raději nepsat vůbec.


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Černé místo města Třeboně

2020-06-23 18:37

#3: Evžen Perlička - Černé místo města Třeboně 

Děláte si prdel? A na vás je jakej pohled když se vracíte večer z vináren nalitý jako hovada. Nebo když se motáte po silnici od jedné krajnici k druhé,sotva se na kole držící.....kdo si myslíte že ste?