Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#2201 Re: počet podpisů

2015-09-24 07:40

#24: OCAS - počet podpisů 

 Podle me musi byt vice jak 50% pbyvatel CR aby se to vyhlasilo takze pres 5 mega?


Nepřihlášený uživatel

#2202

2015-09-24 07:42

Pro představu 55 lety Syřan přijede do Německa 5 let tam odpracuje a pak dostane důchod a jakým se muže českému občanu zdát i v zamestnaní. Kvalita a solidarita a rovnost EU.... Jak tohle muže fungovat? Jak to muže dopadnout chci byt tohohle součásti? Radši budu Čech se svou minimální mzdou 9200 s vidinou podobného důchodu ale s hrdosti jsem jim řek SERU vám na vaše prachy. Tady bomby bouchat nebudou.


Nepřihlášený uživatel

#2203 Re: Re: Hodně sil!

2015-09-24 07:43

#2193: - Re: Pro vystoupení nevidím žádné argumenty.

To říkali Chamberlain s Daladierem ve 38. také - papkej, Hitlere, spapkej Sudety, to ti bude stačit.

Nestačilo.

Co myslíte - bude Bruselu stačit pár tisíc imigrantů v Česku? A myslíte, že EU nezavede paušální benefit pro každého imigranta v každé zemi EU bez ohledu na příjmy ne-imigrantů? Ale jo, zavede, třeba formou povinných odvodů do rozpočtu EU. Páč jinak by přece imigranti v chudém Česku nechtěli být. Tak nám vláda zvedne daně, sociální, zdravotní, odchod do důchodu. A sníží dávky pro rodiny ne-imigrantů a důchodce - ne-imigranty. 

Stejně jako Hitlerovi nestačily Sudety, nestačí Bruselu to, co už nařídil. Bude brát dál - jako bral Hitler.

Proto je vystoupení z EU podmínkou nutnou, i když ne postačující.


Nepřihlášený uživatel

#2204 Re: Re: Slova nestačí

2015-09-24 07:44


Nepřihlášený uživatel

#2205

2015-09-24 07:44

AT SE KAŽDÝ ROZHODUJE ZA SEBE.

Nepřihlášený uživatel

#2206

2015-09-24 07:45

REferendum už jsme prosazovali na ustavující schůzi ( konferenci)Holešovské výzvy v lednu 2012.Tam už vznikla myšlenka prosadit závazné referendum.Na druhé schůzi Holešovské výzvy byl také Tomio Okamura, Pavel Kohout ,Vít Bárta, Judr Slámová. Bohužel jak Slávek Popelka tak mnozí nedokázali zaujmout.To je ale historie.Podepsal jsem Petici protože nové moskevské (bruselské) protokoly nemají s myšlenkou o svobodě názorů nic společného. Nic jiného než diktát, ale to přece všichni víme.Němci opět ovládají Evropu a prosazují s Francií své zájmy. Když jsem včera poslouchal Zaorálka bylo mě na blití.Tomio, potřeboval bych se s Vámi sejít , mám několik nápadů. Budu volit SPD,. Svět patří těm, co se neposerou.( nCharles Bukowski)
Pavel Dlouhý

Nepřihlášený uživatel

#2207

2015-09-24 07:49

Nejsem spokojen jake nařízení vydává Eu na kvoty proti uprchlíkům a jak nařízuje jak aco se ma jnemovat

Nepřihlášený uživatel

#2208

2015-09-24 07:58

Podepište prosím a hlavně sdílejte, protože poslanci ostatních stran musí být vaším nátlakem donucení kývnout

Nepřihlášený uživatel

#2209 Re: Re:

2015-09-24 07:59

#2182: - Re:  

Sorry, ale USA berou imigranty především z Latinské Ameriky. Se snahou vyřadit z nich narkomafiány. Zbytek je značně pracovitý a s relativně kulturním přístupem k ženám.

Chcete to srovnávat s nemakačenkami, kteří vyhrožují smrtí hladem, když jim nedáme 2000 EUR měsíčně plus dům, auto a ženy? Protože jim to před branami EU slibovali?

Chcete to srovnávat s nemakačenkami, kteří považují za svou absolutní povinnost znásilnit ženu, která jde po ulici bez doprovodu muže? Pro které je humanitární pracovnice starší 20 let bez mužského doprovodu "bláznivá stařena", která má sedět doma pod mužskou ochranou? Jinak riskuje znásilnění.

Tahle petice není jen vzdor - je to malý kamínek v mozaice. Musí jich být víc, včetně demonstrací - jedna je hned v pondělí 28.9. ve 14-16. hodin na Jungmannově náměstí v Praze. Jedině tak se rozbije propaganda médií a ukáže se světu, že se diktát Bruselu nelíbí nadpoloviční většině Evropanů. Pak to budou politici muset řešit - stejně jako u nás v 89. po demonstraci na Letné.


Nepřihlášený uživatel

#2210 Re: Re: Hodně sil!

2015-09-24 07:59

#2195: - Re: Hodně sil! 

ALE  TO NENÍ UŽ JEN O MIGRANTECH . JE TO O NEZÁVISLOSTI v rozhodování o budoucnosti naší republiky. Jedna diktatura padla v 89. A tehdá také nikdo nepřemýšlel o propadu hospodářství. Vláda stále i dnes mluví o EU partnerech. Tak potom nevím, co bylo tenkrát špatně?!! Proč se cinkalo ? VŽDYŤ V UTERÝ  SE  PARTNERSTVÍ  ROZPADLO NA : NECHCEŠ ? MUSÍŠ ! A PAMATUJ SI TO I DO BUDOUCNA !!! JEŠTĚ JEDNOU A PŘIVŘEME KOHOUT !!! Tato migrační krize dokázala poodhalit skutečnost v tomhle tragickém EU bratrství a mnoho lidí se probudilo ze sna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Protože tohle není o žárovkách ani okurkách nebo pomazánkovém másle . znovu : JE TO O BUDOUCNOSTI . NAŠÍ BUDOUCNOSTI !!!!

V úterý to byl PRECEDENS , který otevřeně ukázal , jak to v EU zřejmě poběží dál .... 

můj názor ..


Nepřihlášený uživatel

#2211

2015-09-24 08:01

Jsem patriot, tak že s tím plně souhlasím, proč bych měl já nebo i mojí členové rodiny živit někoho kdo není občan ČR. Máme tady i tak dost závažnou sociální krizi. ( důchodci, invalidé, samoživitelky...) + spousta lidí bez práce a sociálního zabezpečení....

Nepřihlášený uživatel

#2212

2015-09-24 08:04

CHcete chránit naše děti podepište

Nepřihlášený uživatel

#2214

2015-09-24 08:05

Ilegální ekonomičtí migranti jsou muslimové. Islám a demokracie se navzájem vylučují. Já volím na rozdíl od EU demokracii, ne nějakou budoucí šaríu.

Nepřihlášený uživatel

#2215 Re: Re: Re:

2015-09-24 08:07

#2153: - Re: Re:  Mě udivuje, kolik je tady pomatenců, kteří by vystoupením z EU zlikvidovali ekonomiku ČR

Proc mi Vas komentar jenom pripomina ty kecy v 89., ze vsechno bez Rusa padne? Hlavne at tech petici a demonstraci nechame.

Padlo to pak pricinenim komancu prevlecenejch za kapitalisty behem kuponove privatizace.

Tak nestraste - jste jak Milous, kul v plote.


Nepřihlášený uživatel

#2216

2015-09-24 08:08

Podepsal jsem tuto petici,ale mám strach ,že je to stejně kničemu.Opět rozhodují jiní,kterým nezáleží na názoru lidí.

Nepřihlášený uživatel

#2217

2015-09-24 08:08

Evropská unie do které nás lákali a proti , které jsem se vyslovila již v referendu, měla být o volném pohybu zboží a osob. Ujišťovali nás, že suverenita naší země neutrpí ani v nejmenším. Od té doby utrpěla naše suverenita takovým způsobem, že již vůbec žádná neexistuje. Pokrytectví s jakým EU vše koná navíc naznačuje, že slouží cizím zájmům, tedy nadnárodní finanční mafii a USA. Neomarxistická EU aktivně potlačuje přirozenou rozdílnost pohlaví, atakuje prastarou sociokultruní roli rodiny a propaguje multikulturní nenárodní cítění pro potřeby globálního řádu a ekonomiky. Evropské unii nejde o nás, jí jde o to řídit nás, naši mysl, naše životy. Evropská unie se staví nad přirozený archetypální řád, který je v každém z nás Jungovsky přítomen a kterému jedinému jsme přirozeně podřízeni. EU tuto lidskou duchovní přirozenost nenávidí, protože je překážkou v ovládání lidských bytostí. Snad proto EU odmítla mít ve svých ustanovujících pilířích zmínku o Bohu, protože její cíle nemají vůbec nic společného se skutečnou láskou a pravdou, ale naopak jsou Bohu nepřátelské.
Milbur

#2218 Re:

2015-09-24 08:11

#22: Pavel -  

 Jsi BLB a to je vše.

galilea

#2219

2015-09-24 08:13

Malý výčet: Británie-koloniální mocnost,Belgie-kolonie v Africe (genocida v Belgickém Kongu na přelomu 19 a 20.století,Portugalsko-kolonie v Africe,Holansko-kolonie v Asii,Španělsko-kolonie v Latinské Americe,Francie-kolonie v severní Africe ,Blízkém východě.Německo - kolonie v Africe (Namíbie).Itálie-okupace Habeše...

Česko- 0,Slovensko-0,Finsko-0,Rumunsko-0...Oni si po staletí mastili kapsy,přispěli k rozvratu světa (viz.pomoc s odstraněním Kadáfího ze stany Británie a Francie )a my teď máme být solidární a příjímat masy lidí ze zemí, které oni demontovali? Nikdy!!!!


Nepřihlášený uživatel

#2220

2015-09-24 08:15

Chcete chránit naše děti, tak podepište

Nepřihlášený uživatel

#2221 Re: Re:

2015-09-24 08:18

#2176: - Re:  

 Troubo, z posledních pár cukrovarů co tady zbyly z těch 62 co jsme měli v roce 1989 dneska většina patří Francouzům  (Dobrovice- SDA https://fr.wikipedia.org/wiki/Tereos) nebo Rakušanům (Hrušovany a Opava  -Agrana http://www.agrana.cz/) a těch našich 300 tisíc tun cukru který jsme každoročně vyváželi (od roku 1880 existovaly jakýsi mezinárodní dohody, ale pitomec tvýho formátu o nich v životě neslyšel)  si radostně rozebrali ti co to tady skoupili a zavřeli .. a na rozdíl od tebe jsem já ten německej cukr co sem začali prát pod tlakem hned jak to tu skoupili  viděl na vlastní oči, chlapečku .. a že jedno pracovní místo v zemědělsttví automaticky vytváří dalších 5 pracovních níst .. těch 6 milionů tun řepy, co se tu kdyi zpracovávalo totiž spotřebuje 600 tisíc tu uhlí který musí někdo vytěžit a do těch fabrik dopravit, potom taky 120 tisíc tun vápence  .. a pak se divíme, proč je tu nezaměstnanost .. v tvým případě ale sedí úsloví "bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na jatka" ..

Šárka

#2222 VEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-09-24 08:19

Tato demokracie a vstup do EU a NATA bylo nejhorší co se mohlo stát, copak nás prostého lidu je málo, abychom vyhráli na touto po...... sebrankou. Díky, uprchlíkům a dalším parazitům mají naši lidé hladovět a bát se vstoupit na ulici a každým dnem se to bude stupňovat. Pryč s uprchlíkama dokuď je čas a výstup z EU, vy kreténi u koryt si pojďte zkusit normální život : z ruky do huby. Důchody almužny, to se mají chodit pást? A co matky samoživitelky atd.? Raději budete podporovat tuto verbež, smrady co pro náš stát nic neudělali. Vás vyházet z oken a vrátit komunisty, ty jediný to měli v hlavě v pořádku a v tomto státě bylo vše. 


Nepřihlášený uživatel

#2223

2015-09-24 08:23

Chceme budoucnost pro nase děti, prosim podepiste
pepa

#2224

2015-09-24 08:24

 Je třeba uvažovat i do vzádlené budoucnosti, moje děti jsou malé a situaci ještě nerozumí. Ale ptám se, co bude za 20 let vlády molocha Evropské unie? Kolik absurdit budou ještě projednávat a uzákoňovat a nebudou pružně řešit zásadní vážné věci? A o jaké rovnosti států v EU se to mluví, když si nějaké státy vymohly různé vyjímky oproti jiným členským státům? Jsme malá zemička, na jejíž názoru nezáleží, byť může mít pravdu. Hlavní slovo bude mít vždy Francie a Německo! Nechci, aby moje děti se musely dřít na rádoby chudáky, kteřým se bude cpát vše, co si vykřičí!!! A ještě se bát říct svůj vlastní názor! Tato krize se bude vléct po mnoho generací a nevyřeší se prázdným žvaněním a vynucováním pomocí síly, než někomu dojde že na začátku se stala chyba. Musí se zasáhnout a reagovat včas a nečekat!!! A státy, které chtějí být "solidární" a živit si všechny ekonomické uprchlíky hledájící to, co ji jiní budovali po staletí, tak ať to dělají sami sobě, ale nestahují ke dnu ostatní! Copak v naši zemi není málo trpících, chudých a potřebných? 


Anonymous

#2225

2015-09-24 08:25

S obsahem petice plně souhlasím.