petice za změnu systému

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno petice za změnu systému


Nepřihlášený uživatel

#1 Nepodepsal jsem

2015-11-15 07:02

další z řady petic, co nahrává tak leda největšímu zlu tj. amíkům. Podepisuji jen petice za vystoupení z NATO. EU je třeba vyčistit od amerických agentů, kteří ji rozkládají zevnitř a zracionalizovat její chod i instituce, ale ne zrušit. To se hodí jen amíkům a možná to je i jejich cílem toho všeho co se dnes děje. Ostatně i Kadaffi se snažil o sjednocení afirky, která by tak byla samozřejmě mnohem odolnější tlakům kolonizátorů, proto musel být zlikvidován.


Nepřihlášený uživatel

#2

2016-01-14 14:32

Uniklo mi, jak by ta změna měla vypadat. Vypadá to jako bianko šek.


Nepřihlášený uživatel

#3

2016-01-14 19:40

Změna! No joooo... :-) To je to heslo, když se z hospodského tlachala rekrutuje tlachal politický. S čím půjdu do boje? Vlastně ani nevím, nápad nemám. Tak si na plakát napíšu ZMĚNA, to je přece lákadlo jako prase. Všichni přeci vědí, že tak jak se to dělá teď, je úplná žumpa. Ale teď konečně na scénu přichází Pepík Vopršálek, který ví jak na to. Všechno změním a od zítra tu konečně zavládne štěstí, blahobyt, tráva bude zelenější, holky usměvavější, penízky budou penízkovatější a psi přestanou blbě blafat. To je přece ta kýžená ZMĚNA, pojďme to nastartovat. :-DDD Kde mám tu ZMĚNU podepsat?


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Nepodepsal jsem

2016-01-15 13:12

#1: - Nepodepsal jsem 

 naopak EU hraje USA do karet