PETICE ZA UZAVŘENÍ PSÍHO ÚTULKU V DOBRANOVĚ


Nepřihlášený uživatel

#76 ...zas někdoRe: názor

2016-10-31 12:18

#30: - názor 

 zas někdo z přátel majitel nebo že by on sám...


Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2016-10-31 12:27

#33: -  

 ....tomu rozumím,ale že by byl Dobranov tak vyhlášená vesnice ke zbavení se psa? a že by jeli i z druhého konce světa "odložit" k vám zvíře-tomu sami nevěříte,že ne? a není to jen několikrát do roka,měšťáci z České Lípy na svém profilu každou chvíli píší jak někdo uvázal psa u dobranovslého útulku a o tom je nejspíše informuje majitel a tím se jen pravděpodobně zakrývá úplně něco jiného,to vědí jen ti jichž se to týká a už to přerostlo do velkých rozměrů jak se zdá....

eew

#78 Re:

2016-11-04 12:11

#10: -  

 Proc bych se to nemohlo tykat i lidi z jineho okoli?Mozna prave ti maji oci otevrene a ne jako lide z C.L.kteri buhviproc delaji ze je u nich vse v naprostem poradku..Ja jsem z Prahy a primo se me to tyka!!Pred tydnem jsem sii tam jela pro svou trimesicni fenecku a bohuzel uz neni na zivu...umrela po trech dnech co vylezla z toho hnusu tam.Pochopitelne....na PARVO!!Tak uz se sakra vsichni proberte!!!


Nepřihlášený uživatel

#79

2016-11-13 18:39

Abych pomohla pejskum

Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Tož nepodepisujteRe: Re: Re:

2016-11-13 19:26

#75: - Tož nepodepisujteRe: Re: Re:  

 Nejste náhodou kamarádka paní Šubrové, která má psí útulek v Kozlech u Č.L., jehož vybyvení ani náhodou neodpovídá Metodickému návodu  SVSČR a kde psi žijou ve zbořeništi apod. Tak se mi zdá, že je zde konkurenční boj. Možná by jste měli tento útulek navšívit a podívat se jak tam psi žijí ve smečce a o omyvatelném povrchu kotců nmuže být ani řeč.


Nepřihlášený uživatel

#81

2016-11-14 10:57

Z meho phledu byla cela petice sepsana jen proto, ze nekomu lezi v zaludku penize mesta, kterymi je utulek sponzorovan. To je vsechno. Utulek splnuje vsechny nalezitosti a jako docasny domov pro zabehnute a opustemne psi zcela vyhovuje. PS. n3chapu, proc nektere prospevky autor maze? 

Slunce

#82 Re: Tož nepodepisujteRe: Re: Re:

2017-03-27 13:55

#75: - Tož nepodepisujteRe: Re: Re:  

 Souhlas.A taky se říká.Na každým šprochu,pravdy trochu.


Nepřihlášený uživatel

#83 Re:

2017-12-31 09:00

#1: -  

Tak zrovna včera jsem v České Kamenici našla pejska,majitelé údajně nastoupili do vlaku a vlčáka nechali napospas.Je to vlčák.Volala jsem do útulku v Děčíně,ale nemají smlouvu s Kamenicí.Takže nakonec ho převzala městká policie s tím že ho odvezou do útulku Dobranov.Hodnějšího psa jsem v životě neviděla.Dneska čtu tohle.Tak to mě hrozně mrzí a doufám,že pejsek bude v pořádku.