Euro v ČR nechceme!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Euro v ČR nechceme!

admin

#1

2016-06-27 16:27

Česko musí aspoň se 14 státy vystoupit z Evropské unie. Více musí fungovat Visegrádská čtyřka zde souhlasím s odstraněním státních hranic, ale mítné brány by Česko mělo mít se závorou, aby se řidič v případě namátkové kontrol či policejní kontroly mohl zdržet.

V každé zemi by měla být domácí měna plus něco jako € a souhlasím i s prosazením slovenštiny do Polska a Maďarska ať si více rozumíme.

Dan Mach

#2 Jsem pro Euro

2016-07-11 20:47

Občas jedu do Německa, občas do Polska, a nevím, proč podporovat české banky poplatky za směnu. Jde jen o peníze. Není to žádná jejich měna (to jako měna Evropské unie), ale jedná se o měnu, kterou se dá platit i v našich obchodech. Navím spousta firem fungujících na našem území obchoduje v Eurech už nyní, např. většina automobilek.

Mít vlastní měnu a ještě obchodovat v Eurech je podle ně zbytečný nadstandard, který zaměstnává max. nějaké bankéře navíc, nic rozumného ale nepřináší. A země, které na Euro v posledních letech přešly, jako je Slovinsko nebo Slovensko, si po původním hledání problémů přechod pochvalují, protože si ekonomicky značně polepšily.

Michal Siegel

#3 Re: Jsem pro Euro

2016-07-16 14:48

#2: Dan Mach - Jsem pro Euro 

 Pokud tvrdíte, že Slovensko je s přechodem spokojené, žijete asi ve virtuální realitě.


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-09-22 08:08

drž píču ty mrdko
slovak

#5 Re: Re: Jsem pro Euro

2017-10-15 11:08

#3: Michal Siegel - Re: Jsem pro Euro 

 som slovák a som s EUR absolútne spokojný, s vašou CZK si za hranicami možete akorat tak vytřít prdel