Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Jsem proti Havlovi a vím také proč!

#2126 Je silně "přehavlováno"! To už lidé ztratili soudnost!

2011-12-31 13:11

Jsem pragmatik a položím si otázku: O co se vlastně Havel zasloužil? Kdyby se Gorbačov s Reganem nedohodli v Rejkavíku na uspořádání ve střední Evropě a sloučení Německa, mohli Rusové okupovat ČSSR ještě 20 let a Havel by se dozajista jako bezvýznamný škrabal uchlastal k smrti dříve!
Na 17. listopadu 1989 také nemá Havel žádnou zásluhu. Jak je dnes každému jasné,šlo o provokační akci STB na předání moci zase do těch správných bolševických rukou a když byli studenti na Národní mláceni, Havel si pochlastával na Hrádečku!I jako autor stojí za pendrek!Nejsem odborník na literaturu, ale na světě je čten Hašek,Hrabal, Kundera a podobní velikáni pera a nikoliv cinta Havel, kterému rozumí jen on sám a pár podobných pomatenců!O jeho politických lumpárnách ani nemá cenu mluvit, ty všichni znají! Takže, co vlastně mám na Havlovi oslavovat, tři dny státního smutku! Je to jenom trapné a teď ještě po něm přejmenovávat letiště! Jenom jsme všem pro smích. Někdy méně je více, to by si měli uvědomit všichni adorovatelé ve skutečnosti hodně bezvýznamného Havla!

Nepřihlášený uživatel

#2127

2011-12-31 13:12

Postoj ke komoušům,a jejich rozkrádačkám,zneužití informací

Nepřihlášený uživatel

#2128

2011-12-31 13:20

Sam by to urcite nechtel

Nepřihlášený uživatel

#2129

2011-12-31 13:25

Není třeba dlouhých komentářů, stačí si přečíst, co o V.Havlovi říkají ti nejpovolanější - bývalí blízcí disidenti - např.Jiří Wolf, či si připomenout jeho polistopadový projev, nebo zmapovat jeho cestu do SSSR těsně před "revolucí" 1989. Nesmyslná, nepravdivá, mozková mediální masáž je pouze poplatná potřebám současné prohnilé vládní garnituře.
warwolf

#2130 Re:

2011-12-31 13:30

#4: -

presne tak . havel byl vlastizradce a loutka ...


Nepřihlášený uživatel

#2131 Re:

2011-12-31 13:32

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#2132

2011-12-31 13:33

Nesouhlasím s touto histerií, která započala po smrti Václava Havla.Děti měli příliš velkou televizní propagací pokažené nejkrásnější svátky v roce. Republika byla rozkradená za jeho vlády.Čest památce všech zemřelých, samozřejmě i pana Havla, ale co je moc, je moc.

Nepřihlášený uživatel

#2133 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-31 13:39

#50: Smrtkomoušům - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

A Vy si přečtěte, co utrpení bídy, nemocí a mrtvých přineslo otrokářství,feudalismus a kapitalismus až do dnešní doby. Jen za posledních 10 let je to celkem 4 000 000 milióny mrtvých, armáda, která sloužila lidu dnes slouží k zabíjení lidí v jiných zemích, jen proto,že tamní kultura je odlišná od té západní, zemědělství v loji, průmysl. školství a zdravotnictví tamtéž. Vrátit se do r. 1989 a začít znova a trestat a trestat a trestat. Kéž by to šlo. Jste zaslepenec.


Nepřihlášený uživatel

#2134

2011-12-31 13:39

ježíš, on umřel Havel? a že nikdo nic neřek´..... ;)

Nepřihlášený uživatel

#2135

2011-12-31 13:40

Jsem proti stavění novodobých model, hraničící s kultem osobnosti. Václav Havel si jako člověk i jako politik, tyto pocty rozhodně nezaslouží.

Nepřihlášený uživatel

#2136

2011-12-31 13:49

Václav Havel nebyl dle mého názoru dobrý prezident, neboť se nijak zvlášt nepodílel na jejím rozvoji, ale spíše na její destrukci. A bodejť by ho v zahraničí nemilovali, když jim tak vehementně lezl do zadnice. Komunisti lezli do zadnice Rusům a Havel zase Američanům, tak jakýpak rozdíl.

Nepřihlášený uživatel

#2137 Re: Je silně "přehavlováno"! To už lidé ztratili soudnost!

2011-12-31 14:08

#2126: Jsem proti Havlovi a vím také proč! - Je silně "přehavlováno"! To už lidé ztratili soudnost!

Téměř ve všem s Vámi souhlasím, nicméně s tím, že o jeho politických lumpárnách všichni vědí, bohužel souhlasit nemůžu. Je bohužel pár lidí, kteří o nich nemají tucha, a dost lidí, kteří nad nimi zavírají oči a tváří se, že nic takového se nikdy nestalo.


Nepřihlášený uživatel

#2138

2011-12-31 14:10

Jsem přesvědčena, že by bylo daleko vhodnější prokázat úctu bývalému prezidentu V. Havlovi tím, že by se po něm pojmenovala nějaká významná kulturní instituce. Pokud jde o návrh s letištěm tak to ukazuje jenom na to jak neustále podlézáme Americe. Myslím, že jsme samostatný národ a že máme své mozky a udržujme životaschopnou ČR. Mám obavy, že za 100let a možná i dříve už nebude ČR existovat. Zůstańme Čechy a nenapodobňujme ve všem stále Ameriku.
Udo

#2139 Re:

2011-12-31 14:15

#2129: -

je to tak!


Nepřihlášený uživatel

#2141

2011-12-31 14:19

Už mi říkají pamětník - toto letiště se jmenuje stále stejně. Je proti rozumu, aby se jmenovalo jinak. Ale je faktem, že se s nerozumem potýkáme často.

Nepřihlášený uživatel

#2142 Tomuto se vzdávaj pocty..................

2011-12-31 14:20

Jiří Susa

#2143 Re: Je silně "přehavlováno"! To už lidé ztratili soudnost!

2011-12-31 14:21

#2126: Jsem proti Havlovi a vím také proč! - Je silně "přehavlováno"! To už lidé ztratili soudnost!

Je to tak!

myslím ale, i když je to nepodstatné, že v době "Národního mlácení" nebyl Havel na Hrádečku, ale zašitej na Františku, aby se mu náhodou něco nestalo a mohl posloužit přechodu komoušů od rolí správců národního majetku k rolím majitelů národního majteku, což se v privatizaci beze zbytku stalo. Taková byla role Havla a účel sametu. Havel byla ke všemu ochotná ziskuchtivá bezskrupulózní loutka.


Nepřihlášený uživatel

#2144

2011-12-31 14:22

Nepovažuji Václava Havla za takového genia,jak z něho dělají sdělovací prostředky

Nepřihlášený uživatel

#2145

2011-12-31 14:24

Rozhodně protestují proti úsilí fanatických obdivovatelů V.Havla pojmenovat po něm letiště Ruzyň !

Nepřihlášený uživatel

#2146

2011-12-31 14:24

V žádném případě nesouhlasím s přejmenování Ruzyně.
Nemůže nést jméno po občanu , který se podílel na zrušení leteckého průmyslu,vojenského letectva, řady letišť neb z jeho pohledu neměla žádnou cenu a navíc sám nerad létal. Nechť jeho jméno nese cokoliv,kde jeho osoba přinesla pro tuto republiku a všechen její lid všeobecný prospěch. Ne jen určitou skupinu.

Nepřihlášený uživatel

#2147

2011-12-31 14:24

Karel Kryl vše uvedl ve svých songech.
pája

#2148 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-31 14:28

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

jj havel byl někdo kdo prolomil benešovy dekrety aby získal majetek znárodněný ne komunisty za kolaboraci jeho slavné rodiny s němci,někdo kdo se omluvil za zvěrstvo které napáchala  na českém narodě německá panská rasa,někdo kdo blahořečil bombardování civilistů v jugoslávii,mám pokračovat?

P.S. a ty by si potřeboval do R.I.P.áku botou s ocelovou špicí,demente :-))


Nepřihlášený uživatel

#2149

2011-12-31 14:30

Nelze propůjčit letišti jméno člověka, který se snažil prolomit Benešovy dekrety,rozbil Československou republiku a mlčky přihlížel k současnému marastu, ke kterému svým postojem také přispěl. Ze zbližování Čechů a Němců dějinně nevzešlo nikdy nic dobrého. Jen, pokud budeme rovnocenní partneři. Ale jméno tohoto člověka je spojeno s jednostranným odpouštěním. Zejména lidé, žijící na Sedlčansku a Neveklovsku by neměli zapomínat. Jim se žádný Němec neomluvil

Nepřihlášený uživatel

#2150

2011-12-31 14:31

Letište nevznikalo za likvidace ČESKOSLOVENSKA.tuto likvidaci řídil Václav Havel.Kategoricky odmítám.
Bečka