Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

#2851

2012-01-07 13:40

Jsem absolutně proti! Přejmenovat letiště Ruzyně je asi jako přejmenovat Becherovku, Škodovku, Hradčany, atd.
Ruzyně je nádherné jméno!!! Ať si po V. Havlovi přejmenujou novou stavbu (dům,knihovnu,most. atd)
Na tohle nemá nikdo právo...a ještě něco...začíná mi to kolem Václava Havla připomínat manipulaci s národem. Tohle by si V.Havel, nepřál, tohle ne.

Nepřihlášený uživatel

#2852

2012-01-07 13:40

Demokracie naruby sděl prostředky do veřejnosti hustí kolik lidí je pro přejmenování a že to je masáž a že jsou i hlasy proti nikde neslyšíte.Sděl prostředky mají moc si tady dle pol.spozorů dosazovat a odvolávat koho chtějí.Absurdistán

#2853 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-07 14:10

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!  

No to jste se předvedl. Nejen podle tónu, ale i  toho pravopisu.  Zloba Vám zatemnila mozek.  Je mi Vás líto.

 


Nepřihlášený uživatel

#2854

2012-01-07 14:30

jsem zasadne proti,neprejmenovavat neco,co je uz leta zavedene
antidement
Nepřihlášený uživatel

#2855 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-07 14:40

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

Komunista nejsi jen proto,že díky tomu že si se narodil sourozencům máš downův syndrom,obýváš bohnický palác který je jediné místo,kam tě retarde vzali potom,co tvůj fotr skočil z porodnice z okna a tvá matka poté skočila na stadióně Litvínova pod rozjetého hokejistu.

pedro
Nepřihlášený uživatel

#2856

2012-01-07 14:59

poklonkováním a lezením do ....... sudeťákům, amnestií pro vrahy, kteří pak opět vraždili, zlodějům z charty a v neposlední řadě i podivnými restitucemi Havel udělal více škody než užitku


Nepřihlášený uživatel

#2857

2012-01-07 15:00

Jsem pro názvy, které nepodléhají politickým změnám a Ruzyně zůstane Ruzyní, ať bude přejmenována nebo nikoliv.Navíc Havel je natolik rozporuplná osobnost, že až vyprchá mediální aura, může být jeho obraz a charakter vnímán v opačném gardu.

Nepřihlášený uživatel

#2858 Re:

2012-01-07 15:07

#2856: pedro -

Máš pochopitelně pravdu.Dnešním hlupáčkům lze namluvit, že Havlovu rodinu neoprávněně připravili o majetek komanči.Skutečnost je taková, že Havlova rodina patřila k největším kolaborantům v Praze  a z tohoto důvodu jim byl dekretem Edvarda Beneše zabaven majetek ještě před nástupem komančů k moci. Tento majetek jim byl neoprávněně a podvodem po roce 89 vydán.

obcan

#2859 Re: cactus

2012-01-07 15:52

#3: - cactus 

 Souhlasim,neni duvod letiste prejmenovavat a ona fraska z pohrbem Vaclava Havla byla opravdu ukazkova.Rada bych vedela kolik tento pohreb a lod s kyticemi prisel jako obcana mne. A opravdu to chce,aby se prokazala cinnost V.Havla za totality a napr. se zeptat lidi v C. Krumlove jaky tam vedl zivot kdyz tam urcitou dobu zil.


Nepřihlášený uživatel

#2860

2012-01-07 16:08

K tomu není co napsat. Debilové jméno, nemůže nést tak významné místo. Určitě by bylo lepší, kdyby se jmenovalo Letiště Gustava Husáka.

Nepřihlášený uživatel

#2861 Re:

2012-01-07 16:11

#1: -

Podepsal jsem petici proti soukromým exekutorům. Přitom jsem náhodně zjistil, že tento web vyhlásil i naprosto nesmyslnou petici proti V. Havlovi. Takže můj prvotní dojem, že web dělá logické a správné věci, byl přebit touto naprosto nesmyslnou aktivitou, která odhaluje autory jako kryptokomunisty anebo fanatické klausovce, jiné odpůrce V. Havla neznám. Je mi vás líto,

a s uspokojením jsem zjistil, že naopak Petice ZA pojmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla vyhlášená Fero Feničem má již téměř 80 tisíc podpisů, takže nás slušných nebolševiků je zásadní většina.

Čest práci! Kyrepa


Nepřihlášený uživatel

#2862 Re: Re:

2012-01-07 16:25

#2861: - Re:

a další s klapkami na očích...asi vám pane ušlo, že Klause do vlády pozval právě VH :-)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-07 16:26



Nepřihlášený uživatel

#2864 Re: Re:

2012-01-07 16:36

#2861: - Re:

No to je gól, nebýt V.Havla nemusel jste podepisovat petici proti soukromým exekutorům.


Nepřihlášený uživatel

#2865 Re: Re: cactus

2012-01-07 16:55

#2859: obcan - Re: cactus

Když to vezmu neutrálně, tak ten pohřeb bych neřešil.Jednou byl prezident, tak má nárok na státní pohřeb.Ale zbytek už si musí zasloužit..


Nepřihlášený uživatel

#2866 Re: Re:

2012-01-07 16:58

#2861: - Re:

80 000?Vždyť je to tam samej duplikát, cikán, Pákistánec a v neposlední řadě zloději, kterým Havel umožnil krást. :)


Nepřihlášený uživatel

#2867

2012-01-07 17:25

Domnívám se, že V.Havel toho dobrého neudělal tolik, aby se po něm mělo jmenovat letišťě.
Bezmezným obdivovatelům bych připomenul jeho chyby a špatná rozhodnutí. Po svém nástupu do prezidentské funkce svou neuváženě rozsáhlou amnestií, kdy se na svobodu dostali skuteční kriminální zločinci, způsobil mnoho lidského neštěstí. Jedním z nich byla i neskutečná bolest způsobená rodičům několikamesíční dívenky kterou amnestovaný vezeň zaměstnaný v jedné pražské nemocnici sexuálně zneužil. Že tento hrůzný čin dívenka nepřežila, si mnozí jistě pamatují. Tak takovéto zrůdy asi V.Havel považoval za poltické vězně! Navíc měl tu "odvahu" si její rodiče pozvat na hrad.
Nedodržel slovo, že po prvních svobodných volbách skončí. Nakonec se to ale nějak protáhlo. Možná ho přesvědčili "kamarádi" disidenti aby zůstal co nejdéle a oni tím pádem na vlivných místech.
Jeho omluva sudetským Němcům byla také možná díkem za jejich podporu v době disentu.
Nezapoměl ani na svou známou M.Chadimou aby ji uchránil před odsouzením za pokus o velkolepý podvod s nemovitostmi.
Velmi významě se podílel na likvidaci československého zbrojního průmyslu která tím pádem připravila mnoho lidí o práci a to hlavně na Slovensku. Však mu to také Slováci potom dali patřičně najevo voláním "Dosť bolo Havla". Námi opuštěná exportní odbytiště rychle zaujaly jiné západní firmy v čele s USA. Kdoví zda to nebyla forma díku za podporu v disentu.
"Zasloužil" se také na obohacení českého jazyka o novou formulaci "Humanitární bombardování" kterým byli zabíjení Srbové pod záštitou NATO a USA.
To co o V.Havlovi napsal P.Cibulka pokud je to vše pravda, není vůbec nic lichotivého.
To co se dělo po jeho úmrtí ve sdělovacích prstředcích a hlavně v ČT, nemá snad kromě Severní Koreje, obdoby. Bál jsem se otevřít lednici aby i odtut na mne nevykoukl V.Havel. Celá ta histerie kolem jeho osoby připomíná neblaze proslulou dobu kultu osobnosti.

Nepřihlášený uživatel

#2868 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-07 18:05

#2844: Havel Zd. - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !! 

 Vážený pane Havel.

Jsem velice rád, že jste mě poučil, otevřel mi oči a ukázal správnou cestu. Až doteď jsem si neuvědomoval, že jsem tupé a omezené hovado, jak jste mě tady coby občana, který vnímá osobnost V.H. jako kontroverzní, nazval...Ale-bože...jako by mi to něco připomínalo z minulých časů...Také jsem tehdy jako reakci na svůj kritický názor na něco (tehdy) nedotknutelného slýchával podobná napomenutí, jaká teď rozdáváte Vy. Ale poněkud Vás musím zklamat. Právě proto, že jsem o V.H. věděl poměrně dost (z dob, kdy ještě internet nikdo neznal), tvrdím tady směle s klidným svědomím i Vám, že to žádný velezáslužný velikán rozhodně nebyl. Když jsme ho tady v roce 1988 tahali totálně ožralého z náhonu v Okrouhlici (tedy ne já osobně, aby mi tady někdo dodatečně nespílal),utopil by se tu jako kotě. A to by ani nestihl vejít do historie. Mimochodem, zkuste si i Vy dát do objektivních souvislostí  historická fakta a možná se přikloníte k mému názoru, že bez osvícenosti skutečného velikána své doby - Gorbačova - by veškeré snažení o rozvrat  systému přišlo vniveč, a to nejenom u nás. A co se týče Vašeho způsobu vyjadřování, promiňte mi, nic moc...

Zdravím Vás a přiji Vám úspěšný nový rok 2012.

Petr M.

 


Nepřihlášený uživatel

#2869 Re: Re:

2012-01-07 18:23

#2861: - Re:  

 Tak si, pane slušný nebolševiku, vybaveného Stvořitelem pouze černobílým viděním, připište dalšího "kryptobolševika"a "Klausovce"- mě. A pokud se chlubíte, že má Fenič 80 tisíc podpisů, tak si porovnete reklamu jeho petice  v médiích s touto peticí,o které se takticky mlčí. Sám píšete, že jste se o ní dozvěděl jen kvůli hlasování v jiné. A litovat mě nemusíte, spíš lituji já Vás, že se zřejmě ještě i Vy dožijete doby, kdy zvítězí opět zdravý rozum a jména ulic, letišť ap.se budou zase přejmenovávat podle míst, nikoliv podle kontroverzních politiků.


Nepřihlášený uživatel

#2870

2012-01-07 18:37

To, co se děje v našem státě po roce 89 je vrchol arogance a stupiditi.
Jak je vidno, s nastupující novou pol. mladou garniturou to je ještě horší !!!
Bůh s námi.

Nepřihlášený uživatel

#2871 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-07 20:40

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

je divny ze dneska na komunisti nadavaj ty bejvaly komunisti.podle toho cos napsal tak bud si kovanej komunista nebo mladej blb kterej vi ho5no a jen keca o jedna pani povidala nebo maminka rikala.Havel spolupracoval s stb.ale to vlastne neni skurvenej komunista.muj tata byl taky spolupracovnik stb takze se znaly.a ani jeden neni ve svazku stb.ani v cibulkovo.divny co chybi tam zhruba 320 jmen.muj tata prvni vecko nad zapestim placku OF a dneska velkej podnikatel


Nepřihlášený uživatel

#2872

2012-01-07 21:40

Rád používám slušná slova. S peticí souhlasím.
Tak bez komentáře. Vždyť nejsme národ blbců až na vyjímky ve vrcholných funkcích.

Nepřihlášený uživatel

#2873

2012-01-07 22:02

Preferuji zachování původních názvů podle místopisu .Podle jmen osob ne, náhled na ně se mění.V.Havla si nevážím.

Nepřihlášený uživatel

#2874

2012-01-07 22:13

Ruzyně a zas jedině Ruzyně.Co by pak bylo ve vybraných slovech po "Z"?

Nepřihlášený uživatel

#2875

2012-01-07 22:34

Václav Havel to možná myslel dobře, ale vidím jaké to má následky, a měl rozpoznat kdo toho zneužije, proto nesouhlasím. Podle mého rozumu bylo jeho politické smyšlení zneužito. Pojmenování nějaké ulice -možná -