Petiční akce na podporu spisovatelky Lenky Procházkové a režiséra


Nepřihlášený uživatel

#126

2012-02-17 11:34

Souhlasím a podporuji tuto petici a paní
Lenku Procházkovou

Nepřihlášený uživatel

#127

2012-02-17 17:38


Nepřihlášený uživatel

#128

2012-02-17 20:21

Hodně sil přeji. Podepsala bych i veřejně, kdyby ve formuláři nebyla mailová adresa - nevím, jestli by se taky nezveřejnila. Hana Dostálová

Nepřihlášený uživatel

#130 Re:

2012-02-18 15:24

#128: -  

 

Kdo se bojí nesmí do lesa, podepsal jsem a je mi jedno zda se moje mail adrea někde objeví či ne. Vím, že to je špatné a nemorální co naši posladnci vládní koalice učinili a nesouhlasím s tím stejně tak, jako tato hrdinná žena. Za svůj názor se nestydím, proto jsem se podepsal veřejně !! Lidi přestaňte se už konče bát, přestaňte fňukat někde v koutku a už konečně veřejně vystupte !! Máte možnost - 15.3.2012 na Václavském náměstí v Praze od 17.00 hod.

Nepřihlášený uživatel

#131

2012-02-18 16:28

Akce paní Procházkové byla potřeba, ať to dopadne jakkoliv. Děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#132

2012-02-18 17:47

Nechápu jak můžeme církvím vracet nějaký majetek. Já jsem myslela, že už to je uzavřené. Zatím je všechny církevní hodnostáře platí stát - myslím na mzdách - co kdyby si zkusily žít za životní minimum čož ciní stále 8,000 Kč. TEŽKO Stát to stojí dost vysoké částky, Co kdyby to někdo zveřejnil. Já jsem ateista a nemínim podporovat nějakou církev. Myslím si, že by si na svoji působnost a činnost měli sami vydělat a ne chtí pořád od státu další a další peníze - no to by nesměli být líní. Tak Ať uzákoní naši zákonodárci odluku církve od státu. A pak se uvidí jak ta církev prosperuje zdraví Blanka Bielová

Nepřihlášený uživatel

#133

2012-02-18 17:49

Jak se mám a kde pihlásit Protože mě to dost zvedá ze židle Bielová Blanka

Nepřihlášený uživatel

#134 Re:

2012-02-18 17:58

#133: -  

 

vlast.cermak@centrum cz

Nepřihlášený uživatel

#135

2012-02-18 18:12

Potřebujeme Vaši pomoc !!!

Na přípravu celonárodního protestu na Václavském náměstí v Praze dne 15.3.2012 od 17.00, bude zapotřebí vytisknout statisíce letáků, zajistit ozvučení náměstí, cesty aut s aparaturou po republice ... atd. Naše prostředky jsou už téměř vyčerpány, pokud můžete, přispějte i malou částkou. Proti nám stojí lidé, kteří mají nakradeny miliardy. My máme zas jen ty holé ruce. Ti, kteří se chtějí zapojit do organizace shromáždění, vylepování letáků, atd. ať se ozvou na e.mail: vlast.cermak@centrum cz. Kdo může jezdit s ozvučeným autem republikou ať volá na číslo: 737 708 311. Vytvářejte v místě kde žijete koordinační centra pro přípravu demonstrací, kontakt: 606 785 400. Kdo chce může přispět jakoukoli fin. částkou na č.ú. 1934960173/0800 /Na našich stránkách Holešovská výzva, bude pravidelně umístěn výpis z účtu se všemi příchozími platbami a také informace, na co byly tyto peníze použity/většina bude na letáky/ Nemáme peníze, máme jen holé ruce... Ale vyhrajeme to. Slávek Popelka Národní rada HV

Nepřihlášený uživatel

#137

2012-02-19 15:01

Zásadně nesouhlasím s takovýmto nehorázným a neprůhledným postupem restituce.

Nepřihlášený uživatel

#138

2012-02-19 15:56

Církem má pečovat o duše lidí ,ne hromadit majetek ! Proč bychom část našeho území měli darovat Vatikánu! Co je to za blbost!!!

Nepřihlášený uživatel

#140

2012-02-19 21:28

..plně souhlasím a podepisuji


Nepřihlášený uživatel

#142

2012-02-20 01:04

Církev může být jak strážce kulturního dědictví, tak utlačovatelská organizace, která sloužila za vzor mnoha následovníkům, třeba i docela nedávno. Na to první i druhé jsou ovšem potřeba peníze. Co z toho bude, to se pozná podle toho, jakým způsobem jí ty peníze dáváme, jestli to děláme dobrovolně, nebo se nás nikdo na nic neptá.

Nepřihlášený uživatel

#144

2012-02-20 21:32

Potvrzuji svůj podpis.Vanda Kuběnová

Nepřihlášený uživatel

#145

2012-02-21 00:02

Oceňuji schopnost a důslednost paní Procházkové, ale musíme docílit toho, aby z její kapky bylo celé moře a ne jen potůček....................

Nepřihlášený uživatel

#146

2012-02-22 10:47

Doufám, že se iniciátorům této petice podaří, aby už konečně ta zkorumpovaná vláda byla vyhozena. Jsou to jen bastardi, kterým jde jen o to, aby si nahrabali na svá konta a na stát totálně serou. Nejlepší by bylo udělat defenestraci nebo je všechny postřílet. Ale co se divíme, mají příklad v Klausovi - ten veřejně krade (pera) a za milosti bere úplatky. Vládo, poslanci a senátoři, kteří jste hlasovali pro černoprdelníky, zdechněte na rakovinu vy kurvy.

Nepřihlášený uživatel

#147

2012-02-22 12:39

Takto zpracované restituce je klasický tunel na majetek státu.
nejde o posílení víry

#148 Re:

2012-02-25 19:14

#17: -

Zastávám názor, že v tomto případě nejde o žádný čin na podporu živé víry v Boha, ale naopak je zbytečně vyvolávána roztržka mezi věřícími a ateisty.

Víra není závislá na majetku ale na oddanosti učení Ježíše Krista. Mohl bych citovat řadu kanonických evangelii i spisů církevních mystiků ( na př. Jakuba Lorbera  * 1800  +1865), které ukazují, jak již v období před Kristem byla živá víra Judejců znehodnocena chrámovými ziskuchtivci.

Dnes je to o to horší, že peníze by skončily v rukou nejrůznějších šíbrů, kteří poté, co rozkradli velkou většinu aktiv republiky by se rádi zakousli do dalších tučných soust.


Nepřihlášený uživatel

#149

2012-02-25 23:05

Vážená paní Procházková. I když Vám zřejmě nijak nepomohu, ale nikdy neříkej nikdy, takže - chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši iniciativu před dalším kolem rozkradení naší republiky, i když nevím jestli ještě pořád naší. vždyť co se dalo to se už "ODKUPONÓVALO", vytunelovalo a pod. a nyní vymysleli údajné vrácení údajným bývalým majitelům. Církev mi nikdy k srdci nepřirostla a nevěřil jsem jim a nyní se to jen potvrzuje, že nelze věřit těm, kteří káží vodu a pijí víno. Nevím jak by se tvářili kdyby po nich dnes někdo chtěl navrátit majetky, které připadly církvi po lidech kteří byli upáleni pro údajné čarodějnictví. Vždycky jsem si myslel, že čarodějnice a čarodějové neexistují, ale když se tak dneska dívám a poslouchám členy vlády a poslance v PS tak jsem vážně na pochybách, vždyť to tam je jeden "čaroděj" vedle druhého. Tak a dost, je to hrozné, že se nám podařilo zvolit tolik hrůzy na jednu hromadu. Vám, ale ještě jednou děkuji, a přeji, a držím palce ať se Vám podaří tu celorepublikovou krádež zastavit, nebo aspoň omezit.

Nepřihlášený uživatel

#150

2012-02-26 11:09

Vystavení bianco šeku komukoliv mohou pouze ti, kteří z toho mají přímý nebo mepřímý prospěch