Petice na podporu novely zákona o sociálně-právní ochraně dětí


Nepřihlášený uživatel

#26

2012-10-12 09:44

Není co dodat
Jana

#27 Pro pana Jana Kusáčka, organizátora petice

2012-10-16 10:12

Dobrý den, pane Klusáčku, potěšilo mne, že jste projevil zájem a reagoval na můj dotaz ohledně § 27a novely, neboť nikdo jiný z různých iniciativ neziskových organizací mi nic nebyl schopen či ochoten odpovědět. Věřím přesto, že všem jde upřímně o děti. Ovšem co bude s dětmi z přechodné pěstounské péče, kterým se do roka nepodaří zařídit stálé řešení??? Leckdo je se mnou ochotný o novele komunikovat, ale jak se na tohle zeptám je konec. Ani vy nevíte, přesto, že jste mne vyzval k dalším dotazům? Nechci se opakovat - vše najdete v mém příspěvku č. 17. A těším se na Vaši odpověď.


Nepřihlášený uživatel

#28

2012-10-19 18:37

Před několika měsíci jsem se stala pěstounkou a nyní mám v péči zatím jednoho chlapce. Mám mnohaleté zkušenosti s dětmi z dět.domovů a rozhodně proto podporuji tyto formy náhradní rodinné výchovy. Přeji všem náhradním rodičům hodně zdraví a radosti z jejich dětí. Jana
xxx

#29

2012-10-20 14:37

Žádné zařízení nenahradí dítěti domov, kde dostává lásku,pozornost,city.....
Dana

#30 Dana

2012-11-30 14:57

Dobrý den.Tuto novelu bych podpořila pouze v případě,že by se dlouhodobým pěstounům(prarodičům)neházely klacky pod nohy.Na jedné straně je hezké,že vláda chce aby děti vyrůstali v rodinném prostředí a nemuseli být v dětských domovech,ale na druhou stranu dělá vše pro to,aby se nemohli prarodiče o vnoučata starat,když selžou rodiče.Ne všichni prarodiče jsou dobře finančně zajištěny.Po této novele mám obavy,že hodně dětí o které se nyní prarodiče dlouhodobě starají skončí buď v dětských domovech nebo u profesionálních pěstounů,protože je prarodiče nebudou moci uživit.

Nepřihlášený uživatel

#31

2015-02-09 19:55

Nesouhlasíme s odebíráním dětí a naše občanské sdružení ,jsme proti občanského zákoníku Nechceme u nás Norsko velkou .B.a podobně dětí patří biologickým , rodičům .Občanské sdružení help- roma