PETICE PROTI ZRUSENI NEMOCNICE VE STERNBERKU !!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-10-05 11:41

Nemocnici jsem využil nespočetněkrát asi jako každý, jsem zásadně proti zrušení, neumím si představit jak bych jezdil například se zlomenou nohou na kontroly do Olomouce!

Nepřihlášený uživatel

#2 Bordel!

2012-10-05 12:15

To co se v ČR děje je do nebe volající!!
123

#3 Hoax

2012-10-05 12:25

Podle několika indicií by se mohlo jednat o hoax. Pravděpodobně snaha ČPZP( skupina Agel) získat nové pojištěnce ve spádové oblasti šternberské nemocnice.
To však neznamená, že byste neměli petici podepisovat, jistota je jistota :-)
Vendy

#4

2012-10-05 12:43

Tuhle nemocnici nesmí zrušit. Několikrát jsem tam byla na operaci s kolenem a nemůžu si na ně stěžovat. Jsem navýsost spokojená. Až budu mít mimčo tak bych chtěla rodit ve Šternberku a ne u nějakych řezníků v olomouci nebo Prostějově.

Nepřihlášený uživatel

#5 Kuba

2012-10-05 13:54

Kvalita sluzeb v teto nemocnici pokulhava, standartni doba cekani na prijmu na chirurgii je 5 hodin. Je to pochopitelne, jde o soukromou nemocnici a soukromnik ma jediny cil - vydelavat penize. Ale podprumerna nemocnice je stale lepsi nez zadna, co si budeme nalhavat.
Lukin

#6

2012-10-05 14:46

Tato úvaha je do nebe volající...komentovat tento nápad na zrušení nemocnice není ani možné, jelikož cenzura by musela ukrýt celý příspěvek...
Petrsonik

#7 Strašná nemocnice

2012-10-05 14:51

Raději pojedu do Ol., tuto nemocnici jsem využil mockrát už jako dítě, ale od dob agelu to jde z kopce, zeptejte se saměstnanců!!
Jana

#8 Perfektní nemocnice

2012-10-05 15:22

Já se ve Šternberku narodila jako spousta jiných a chci aby tam přišli jednou na svět i moje děti je tam přístup k pacientům příjemný nechovají se tam k lidem jako k dalšímu kusu se kterým se musí obtěžovat.Jako malá 6 letá holčička jsem tam byla operována se slepím střevem nebyli tam žádné jiné děti byla jsem tam sama. Lékaři a sestřičky byli mou druhou rodinou po dobu pobytu.Už sem ležela ve spoustě nemocnic ale tady na tu vzpomínám nejraději. Pokud by tuto nemocnici zavřeli tak Olomouc nebude stíhat maminky nebudou mít kde rodit a budou to mít daleko.Lékařská péče třeba v Ol. se zhorší protože nebude dostatek času. Když mám jed na pohotovost vždy volím Šternberk neboť je to tam rychlejší než v Ol. člověk přijede a ví kam jít v Ol. bloudí na přímu když řeknete co je za problém tak se o vás okamžitě postarají. Podezdření na otřes mozku příjmou hned a dají mu přednost před zlomeninou.Na tuto nemocnici nemohu říct polovinu špatného slova.
JITKA Káňová
Autor této petice

#9 Re: Hoax

2012-10-05 15:40

#3: 123 - Hoax

Vazena pani/pane Hoax. Jmenuji se Jitka Kanova, narodila jsem se ve Sternberku, kde jsem zila do svych 21 let. Nemocnice ve Sternberku mi nekolikrat zachranila zivot pri smrtelnych zranenich, velmi kvalitne pecovali o me prarodice. Jsem soukroma osoba, tato petice je obcanska petice, nikoliv soukroma firma 
(Lobbing). Mohu Vas ujistit, ze veskere hlasy budou jednou mesicne vytisteny a predany nemocnici ve Sternberku. S pranim pekneho dne, Zdravi Jitka Kanova.


Nepřihlášený uživatel

#10

2012-10-05 16:01

přijde mi nemístné rušit nemocnici,zvláště po tolika rekonstrukcích,úpravách,opravách,vylepšování oddělení...viz nová porodnice,kam se sjíždí i rodičky z Olomouce i jiných měst,jelikož péče je tu velmi kvalitní a zaměstnanci se snaží seč mohou,tohle je o člověku a idividualitě...jak se k vám kdo chová,také jsem na ambulanci zažila šílenej přístup nižších zdravotnických pracovníků,ale je to jen o tom,co si člověk nechá líbit.
Je divné že tolik let tady něco fungovalo a najednou přijdou nějací mafiání...samosebou pro prachy udělají všechno...o lidi jim nejde ani v nejmenším...a jen tak prostě zrušíme špitál,tohle nemuže projít!!!!Jsem rodilá šternberačka a rozhodla jsem se tu žít,nikam se nestěhovat,ovšem sleduju,jak toto město jde s prominutím těžce do "dupky"...bez kina,divadla,bez lázní,BEZ NEMOCNICE,tomu říkám likvidace:(
Lucka

#11

2012-10-05 16:28

Nesouhlasím se zrušením Šternberské nemocnice a nechápu jak někdo mohl takovou deb***vinu vymyslet:-( Je v TOP 10 v ČR takové nemocnice by si ti nahoře měli vážit a né je rušit!!!!!!!!!!!
Lucie

#12

2012-10-05 16:31

Ve Šternberku jsem se narodila, byla jsem tam několikrát vyšetřována, byla jsem tam na operaci a porodila jsem tam svou dceru a nemůžu říct o této nemocnici jediné špatné slovo!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#13 Jana

2012-10-05 16:36

Pacienti si nemocnici chválí?? To je sranda doufám..Ta nemocnice je jedna z nejhůře fungujících institucí v Štbk...
Hoax II

#14 Re: Re: Hoax

2012-10-05 20:00

#9: JITKA Káňová - Re: Hoax

Vážená paní Kánová, já jsem samozřejmě ve Šternberku nikdy nebyl a ani nevím, kde je Šternberk na mapě.
Podle mých nejnovějších informací by tato uměle vyvolaná kritická situace okolo šternberské nemocnice mohla být součástí kampaně pana Zemánka do Krajského zastupitelstva.

Bára

#15

2012-10-05 20:04

Zrušit nemocnici ve šternberku mi přijde jako naprostá šílenost a nesmysl!!!!! Do této nemocnice jezdí plno lídí s širokého okolí,je tam porodnice ve které se ročně narodí stovky dětí. Pokud se něco stane v blízkém okolí Šternberka záchrana služba je na místě během několika minut,zatímco z Olomouce nebo Prostějova by to záchranůřům tvalo déle. Je to prostě šílené a hlavně neopodstatněné a proto s tímhle nemůžu souhlasit a doufám že toto neprojde.
Jitka Kanova

#16 Re: Re: Re: Hoax

2012-10-05 20:13

#14: Hoax II - Re: Re: Hoax

Vazeny pane,

jedna se o velmi zajimavy postreh, vzhledem k tomu, ze smlouva mezi skupinou Agel a VZP jeste neni stale podepsana, povazuji zruseni nemocnice stale za velkou hrozbu a jak rikate, lepe je podepsat petici, pro jistotu.

Dušan

#17 Text petice?

2012-10-05 20:17

Dobrý den, marně hledám text petice, pod který bych se měl podepsat. Poradíte mi, kde ho najdu? Vidím tu jen informace kolem nemocnice...
Jitka Kanova

#18 Re: Text petice?

2012-10-05 20:36

#17: Dušan - Text petice?

Dobry den, kliknete prosim na #Podepsat tuto petici # a pak sjedte uplne dolu , kde najdete kolonky na vyplneni jmena, prijmeni, emailu.

 

S pranim pekneho dne, Jitka Kanova

Globusman

#19 Re: Re: Text petice?

2012-10-05 20:38

#18: Jitka Kanova - Re: Text petice?

No to jsem našel, ale pod co se podepisujeme? Kde je text petice? Komu je adresována? Kdo je petiční výbor?

martuska

#20

2012-10-05 21:17

nechapu proc chteji zrusit nemocnici sternberk kdys je cela po rekonstrukci a etam lepsi pristup k pacientum nez v olomouci uz nevy co byse v CR dalo rozprodat nebo rozkrast pochopte ze nekteri lide nemaji auto aby se mohli dostat do nemocnici v olomouci nevym ktery osel toto vymislel
mia

#21

2012-10-05 21:51

už si v tomto státě připadám jako z jiné planety, nevím už čemu a komu věřit. Snad se v tomto případě vážně bude myslet na lidi. Zrušení této nemocnice? Pevně věřím že je to jen blábol a že k tomu opravdu "nedojde".

JITKA Káňová
Autor této petice

#22 Re: Re: Re: Text petice?

2012-10-05 22:46

#19: Globusman - Re: Re: Text petice?

Vazeny pane "Globusmane", dekuji za Vas prizpevek.

Text petice zni:

PETICE PROTI ZRUSENI NEMOCNICE VE STERNBERKU !!!!!!!!

Je adresovana vedeni nemocnice ve Sternberku na podporu nemocnice Sternberk, okr. Olomouc.

Vzhledem k tomu, ze jsem zalozila tuto petici teprve vcera, zatim jsem v peticnim vyboru pouze ja, Jitka Kanova, Zlinska 12, Brno Slatina.

Petice bude pravidelne (1x do mesice)  odevzdavana do Nemocnice Sternberk.

S pranim pekneho dne, Jitka Kanova

 

Dušan

#23 Re: Re: Re: Re: Text petice?

2012-10-05 23:23

#22: JITKA Káňová - Re: Re: Re: Text petice?

Vážená paní Jitko, omlouvám se za toho Globusmana, jsem Dušan a Globusman je moje přezdívka.

Petice má nějaké náležitosti a ty se musí dodržet. Jsou to: 

  • text petice
  • jméno, příjmení a bydliště toho, kdo petici sestavil nebo jména, příjmení a bydliště všech členů výboru
  • jméno, příjmení a bydliště toho, kdo je oprávněn členy petičního výboru zastupovat
  • adresát petice (správní orgán) a datum.

Adresátem petice jsou orgány státní správy či samosprávy, což nemocnice není.

Text petice by měl začínat nějak takto: My, níže podepsaní občané, nesouhlasíme... (např. se zrušením nemocnice) nebo: My, níže podepsaní, požadujeme... (např. zachování nemocnice). To, co jste uvedla jako text, je pouze název petice...

 

Dobrou noc


Nepřihlášený uživatel

#24

2012-10-05 23:42

Chtěla bych zanechat,Štenberskou porodnici.

Nepřihlášený uživatel

#25

2012-10-05 23:43

Chci rodit ve Šternberku,nikde jinde.