Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

renda56

#601

2012-10-19 10:21

Je to chudák a asi nemá ani kousek slušnosti, jinej by už byl dávno pryč!
Harry79

#602 Pelto, probuď se !!!!

2012-10-19 10:21

Nevěřím, že Jiras, Gebre, Čechíno a spol., neumějí hrát fotbal. Oni jen nevědí, co mají hrát..., když to neví jejich trenér. Nastal čas začít přemlovat kouče Vrbu a ať to FAČR STOJÍ, CO TO STOJÍ !!! Takhle to dál nejde, Pelto PROBUĎ SE !!!
bartonator

#603

2012-10-19 10:23

Když vidím, jak se mužstvu nedaří a trenér ani za 45 minut nehne brvou, tak bych vyletěl z kůže. Říkám si, asi si řekné své o přestávce, ale druhý poločas je stejný nebo ještě horší. Deset minut před koncem to některý hráč vezme na sebe a někdy se podaří ostatní nastartovat. Bílek není trenér a ani jako trenér se nechová. Možná, že ho Pelta nasadil jako bubáka, který ma zastrašit soupeřova trenéra.
Stewe

#604 Nová taktika....

2012-10-19 10:29

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NuPerN4tLcg
Pan Bílek by se měl od 17ti letejch kluků co učit, když neumí trénovat fotbalisty tak co sakra dělá u reprezantace? Tam by měl bejt nejvíc zkušenej fotbalovej Internacionál...

Nepřihlášený uživatel

#605 Re: Re: Kam jsme to přišli.....

2012-10-19 10:32

#584: Stanislav - Re: Kam jsme to přišli.....

Chceš-li ho obhajovat, tak tu nemáš co dělat. Objektivně a bez emocí se na reprezentaci nedá dívat, je to srdcová záležitost, proto také lidem, kteří zde přidávají sve podpisy na reprezentaci záleží.

Baroše uštvaly media a Bílkův herní styl, tato petice není adresovaná hráčům, těch si vážíme, ale proti trenérovi.

Jsme si vědomi toho, že silná generace je za námi, ale stále jsou to fotbalisti, kteří patří k oporám týmů, ve kterých hrají. Existuje tedy reálná možnost, že při jiném způsobu hry, jiném rozestavení a obohacení o nový náboj v podobě mladých hráčů může reprezentace předvádět pěkný fotbal.

Představte si, že bychom se s tímto herním projevem a nasazením nakonec probojovali na MS. Můžeme očekávat takové výprasky, že bude lepší se na to nedívat.

Šalamoun

#606 Re: sype.

2012-10-19 10:43

#1: mildakos -

Re: Spojení Hašek + Bílek ukazuje praktiky čekého fotbalu. Sereme na lidi, jen když nám to sype. Sebereflexe je pojem, kteří oba pánové neznají. Hašek je pseudohrdina, který do toho hnoje šlápnul a když už nemohl ten smrad vydržet, rychle utekl někam k Arabům. Bílek je na tom ještě o to hůř, že on si fakt myslí, že je dobrý trenér reprezentace. Otto Rehhagel zvládnul vyhrát Euro s týmem průměrných fotbalistů. Porazil 2x Portugalce, remízoval se Španělama, porazil Francii. Ta hra měla řád, disciplínu, každý věděl, co má dělat. To, co ukazuje naše reprezentace, je zmar. Dirigent je trenér. Musí každému průměrnému až podprůměrnému hráči přesně vymezit, co má dělat. Pokud to nebude plnit, okamžitě ven! Každý z těch "hráčů" je nahraditelný. I kdyby bral jen z ligy. Průměru až podprůměru máme dost. Žádná osobnost mimo Rosického a Čecha mezi nima není.


Nepřihlášený uživatel

#607 To je tedy fakt...

2012-10-19 10:45

...když si představím, že to náhodou ukopeme a do Brazílie se podíváme, budeme s tímto stylem fotbalu, jak trapani z horní dolní. Kuriozita pro jihoamerické zasmání... Bílek je nejkatastrofičtější kouč všech dob! Je to parta kámošů v čele s Peltou, kteří dělají dojem, že to tak zlé není. Vůbec bych se nedivil, že to tam potajmu tunelují...
jose

#608

2012-10-19 10:51

. . . i kdyz ziju mimo republiku jsem porad fotbalovy fanda - uz bych byl zase nekdy rad pyšný na to ze jsem čech a že fandim českemu fotbalu

Nepřihlášený uživatel

#609

2012-10-19 10:53

Jsem pro vyhazov !!!

Nepřihlášený uživatel

#610

2012-10-19 10:57

Podle mě jde o propojenost Pelty a manažerů hráčů,no a u tohohle kašpárka se prostě nejlíp tahá za nitky,jinak už musel být dávno venku.

Nepřihlášený uživatel

#611

2012-10-19 11:05

Michale Bílku. Ještě je čas nám všem tady ukázat,že jste chlap,uspořádejte TK,na které oznamte,že jste jako trenér nesplnil očekávání fanoušků,a proto na svůj post v rámci vylepšení renomé českého fotbalu REZIGNUJETE. A my Vám zatleskáme.

Nepřihlášený uživatel

#612 Re: Re: Kam jsme to přišli.....

2012-10-19 11:23

#584: Stanislav - Re: Kam jsme to přišli.....

Fotbal jsem hrál skoro 20 let a povím Ti toto,trenéra typu Bílka jsem zažil,toho chlápka jsme jako mladí frajírci absolutně ignorovali,neměl u nás žádný respekt,ulejvali se na tréninku,při zápasech byli bezradní,neboť ve chvíli,kdy jsme potřebovali seřvat a nasměrovat na nějakou cestu,nebo něco prostě změnit,papouškoval pořád dokola naučené fráze a když ses na něj při zápase podíval,když bylo potřeba něco rozhodnout,seděl na lávce a jen civěl,takže jsme si to museli na place nějak režírovat sami,a byl z toho akorát chaos,takže asi tak. P.S. Pivo,ani jiný alkohol nepiju,takže tyto řádky z hospody od piva nepíšu. Pavel

Fanda Fotbalu

#613

2012-10-19 11:31

Pod trenérem Bílkem naše repre odehrálo 34 zápasů a za sebe můžu říct že na drtivou většinu zápasů se nedalo dívat,co je platné že nás dovedl na ME když kvalifikace byla utrpením a samotné euro krom zápasů s Řeckem a Polskem (vždy jen asi 20-30 minut co nám vyšlo) bylo také hrozné.Myslim že ten frajer prokaučuje ještě tak 2-3 zápasy, kvalifikace bude ztracená tím nás všechny fotbalové fanoušky připraví o skvělé zážitky z Brazílie kde se hold budeme muset koukat jen na ostatni státy a pak teprv pod tíhou všech konečně odstoupí a jeho trenérské "umění" na hodně dlouho utichne,protože si nedovedu představit tak zoufalej klub kterej by zaměstnal takového no trenéra prostě.
mišáček

#614

2012-10-19 11:47

Je to moc smutné co se děje. Pan Bílek se vymlouvá, že jsme moc špatní do útoku, ale nějak zapomněl, že nasadil proti Bulharům a nejen jim pouze jednoho útočníka a díky tomu se branky moc špatně dávají. pokud bude takové rozestavení, tak se musíme bohužel spolehnout na to, že se soupeř porazí sám a nějakou vlastní branku si také dá. Tak ať se nebojí zariskovat a vsadí na mladé hráče, kdyby to nevyšlo tak stejně horší jako teďka to být už nemůže

Peši

#615 ...

2012-10-19 11:48

Pan Bílek by se měl zamyslet sám nad sebou a podat rezignaci.
Jestli na to má dost soudnosti a odvahy,tak to udělá.Bohužel nemá,tak se
bude držet zuby,nehty.Ke smůle českého fotbalu.
Kája

#616 P E L T A chce asi nas.at všechny fanoušky

2012-10-19 11:52

Jinak snad vůbec fotbalu nerozumí, protože by musel dávno nemožného Bílka vyhodit, on mu však za nic dává takový prachy dál, bodejť by potom fanoušci nebyli nas.aní. A fotbal se přece hraje pro ně, ne? A na tento antifotbal se bude za chvíli dívat Pelta sám.
David

#617 Neschopný Bílek

2012-10-19 11:56

se bude vesla držet snad déle než neschopní politici, proto to u nás ve všem tak vypadá, není kdo by je odvolal???????????????
Ladys

#618 Konec Bílka

2012-10-19 12:07

Vidím, že tento trenér neumí přijmout kritiku, tudíž si i myslí, že všechno dělá dobře. Hráči na dobrou hru by se našli, když koukám např. na Jiráska, co toho naběhá a dokáže se uvolnit a jiní tam celý zápas odchodí a sestava se zůstává pořád stejná, tak je asi něco špatně !
Radan

#619

2012-10-19 12:14

Byl jsem před dvěma lety v Olomouci na utkání našich s Litvou.Už tehdy jsem řval :"Bílek ven!"Naprosto arogantní člověk,kterému je jedno,co si národ myslí.A do určité doby jsem měl naprosto jiné mínění o p.Haškovi a Šmicrovi.Dnes už je nemám a toto trio mi velmi připomíná situaci ve sněmovně a ve vládě.
mmmm

#620 Hašoune, ty prasopse, ty nemluv o odpovědnosti!

2012-10-19 12:21

Když ti nevyšel lipeneckej stamilionovej tunel, zdekoval ses jak prašivec. Sklapni, ty už nemáš právo žvanit něco o fotbalu v ČR.

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-kvalifikace-ms-2014/131656/ivan-hasek-vizek-jenom-zvatla-ja-vidim-ze-bilek-pracuje-dobre.html

petr

#621

2012-10-19 12:23

Bílek dávno nemá u nároďáku co dělat.Je mi líto Ivana Haška.Všichni mysleli,co je za odborníka,ale možná na arabskou ligu.

Nepřihlášený uživatel

#622

2012-10-19 12:27

V normálním státě by tento dement už byl pryč dávno.
navi2005

#623 Ostuda Českého fotbalu

2012-10-19 12:41

Toto mělo proběhnout už na počátku jeho zvolení trenérem reprezentace.Každý ligový trenér,který nemá výsledky je klubem odvolán a u trenéra reprezentace,který ničí a škodí našemu fotbalu se tak neděje.To asi na pana Peltu něco ví jinak tomu nerozumím.Jediné co mě napadá,že asi někomu platí "kozí daně".
BoB

#624

2012-10-19 12:47

Kritizovat Šípa za výrok o střelecké impotenci a, že pro takové fanoušky nehrají?! O takový fotbal, kde se běhá jen 30 min. a góly se nedávají, taky nestojím. Když nemáme generaci fotbalistů, která je schopna hrát, aspoň s nasazením, když už se jim nedaří, tak je snad raděj odepišme a vkládejme víc do budoucích fotbalistů, kteří aspoň vědí, že hra trvá 90´. A že hráči stojí za trenérem? Bodejť ne. Brát plnou mzdu za třetinovou pracovní dobu? Byli by blbí, kdyby chtěli někoho jiného. Robert
hroch

#625 Vina

2012-10-19 13:14

Hlavně mě překvapuje, jak za všechno mohou hráči, kteří neběhají, nejsou nebojácní, prostě nejsou dost dobří, jak jim trenér říká. Ale že by za něco mohl trenér, to jsem od něj ještě neslyšel. Mám z toho takový pocit, že máme nejlepšího trenéra na světě, ale nejhorší a neposlušné hráče!
A s tím opravdu nesouhlasím!!!