Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka

kenny

#776

2012-10-20 13:28

Bílek a aji Šmicr už je pozdě že tam ješttě jsou. A Bílku jsi trapný odejdi.

Nepřihlášený uživatel

#777 Bílek,Pelta ven!!!

2012-10-20 13:33

Viníkem všech nespokojeností fotbalových fanoušků je PELTA u toho to totiž všechno začalo když nesmyslně prodloužil Bílkovi smlouvu už před eurem.Odvolat ho nechce tím by totiž přiznal svou chybu a druhá věc daleko horší že by mu musel vyplatit ze svazových peněz nskutečný miliony.Osobně si myslím že v tom je něco daleko většího provázanost trenéra s agentama aby hráli hráči kterévpotřebujou zviditelnit přesně tak jak to kdysi popsal Jirka Štajner a asi i věci o kterých normální fanoušek nemá ani páru ale miliony se valí na zahraniční účty lidí kteří se tváří jako že hlavním jejich zájmem je dobro našeho fotbalu.Všichni jdou po Bílkovi což je dobře ale mělo by se začít mluvit i o vyhazovu Pelty.

Nepřihlášený uživatel

#778

2012-10-20 13:34

Už toho blba někdo vyžeňte klackem co nejdál to půjde.
n0thing

#779

2012-10-20 13:37

Bílek VEN

Nepřihlášený uživatel

#780

2012-10-20 13:39

neda se divat na to jak bilek vede ceskou reprezentaci ... takhle to dal proste nejde...
pilsens

#781 Bílkova strategie

2012-10-20 13:46

Nuda a alibismus se mi nelíbí. Jít do zápasu, že budu hrát na 0:0 je přeci proti sportu.
cafe-del-mar

#782 mm

2012-10-20 13:53

Když se prohrála baráž s Belgii o MS2002,trener Chovanec v podstate prohrásil totéž,mužstvo je u stropu,nemám mu co víc dát a odešel,Bruckner převzal stejný team,stejné lidi,fotbalisti a za dva roky z nich dokázal udelat spičku evropské kopané,ne snad kouzelným proutkem,ale uměním poskládat sestavu,zasáhnout v průběhu mače,povalalt jen ty,kteří odvedou na hřišti nejvíce,však i Dušan Uhrin prohlásil před eurem 96....aby vám stroj dokonale fungoval,nemusíte mít velká hvezdy a velká ozubená kola,stačí malé kolečka,které do sebe sle skvele zapadnout a vy jim dáte jen dobrej olej...

Nepřihlášený uživatel

#783

2012-10-20 13:57

Vyhodit.... okamžitě!!!!
Kosty

#784 Vyhodit

2012-10-20 13:58

Okamžitý odstup!!!!
Leopold Kokoška-Moravec
Nepřihlášený uživatel

#785

2012-10-20 13:59

To je stejně jedno,když příjde jiny kamoš svazu.Tip na trenéra-Horst Siegel


Nepřihlášený uživatel

#786

2012-10-20 14:02

na antifotbal koukám nerad....

Nepřihlášený uživatel

#787

2012-10-20 14:03

Bílek, Šmicer, Hašek, Pelta a spol. pracují na likvidaci českého fotbalu (a zatím se jim to daří) ...

Nepřihlášený uživatel

#788

2012-10-20 14:04

Bez komentáře to se komentovat nedá
ANTIPELTÍLEK

#789 VYHODIT PELTÍLKA!

2012-10-20 14:05

Tady totiž už nejde jenom o Bílka, ale vznikl určitej zakonzervovanej tandem "Peltílek".. Ryba smrdí od hlavy - je potřeba napřed atakovat Peltu, tak jak je to třeba na té stránce http://fotbal1.eblog.cz/

Nepřihlášený uživatel

#790

2012-10-20 14:07

To nemužeme čekat ,že by ve světě uznávaný machr a odborník Bílek rezignoval.Pelta ho vypraskne až už bude pozdě,přece nepřizná svuj omyl s prodloužením smlouvu výše uvedené trenerské kapacitě.Bílek byl snad dobrej hráč ale jako trener kterej nikdy nic nedokazal by měl vzít Šmicra za ručičku a svinským krokem se pakovat.
Lühový

#791

2012-10-20 14:09

proč tam dává chodícího plašila a nemohoucího rezka a mladý kluky tam dá na pět minut,když už v kolika zápasech viděl tu pětiminutovou změnu, nechápu ho, a to že hrajem na jednoho útočníka a na beton když máme vyhrát, tak to už nřešim, vždyť to byl obránce a nejvíce mě dojalo když po Maltě prohlásil, že výtězná sestava se nemění, to neviděl tu hrůzu, je vidět že on má jenom na tu Maltu, takových jiných minimálně tak dobrých hráčů tu máme, jen je vyskoušet a dát jim šanci, ale to snad každý ví jenom on a jeho lidi to nevidí.
Mc Fisher

#792

2012-10-20 14:13

VEN S NIM!!!!
Dobalil

#793 U21 v pr....

2012-10-20 14:19

A eště nám to blbý vedení podělalo jednadvacítku! Kdyby proti Rusům hráli Hušbauer, Vydra a Darida, kteří s Maltou stejně seděli, tak bysme Rusy udělali a postoupili! Jsou to zkrátka hrobaři našeho fotbalu!!
bobika

#794

2012-10-20 14:26

Snad to klapne a pan Bílek skončí v propadlišti zapomění...
hanz1893

#795

2012-10-20 14:26

To že je Bílek trenér k hovnu je nad slunce jasnější, a proto může mít setrvávání u týmu jen jeden důvod: Přejí si ho tam mít agenti. Nikdo jiný si od nich nenechá diktovat koho povolat (čti zhodnotit) a koho ne. Je to prostě tunelování reprezentace, já si nemůžu pomoct. A to, že to hovado dostalo smlouvu před ME mě jen utvrzuje v tom, že Pelta v tom jede s nima. Předpokládám, že výměnou za nasazování Pekharta a Lafaty bez ohledu na výkony, protože na tyhle dva koníky má pro změnu vsazenej balík pan předseda.
seiv

#796 Re: vyhodit bilka

2012-10-20 14:31

#9: krutovladce - vyhodit bilka Je vidět, že jsi podnapilej.

 

kadeřábek

#797 změna sestavy

2012-10-20 14:34

Plašil, Hübschman, naprosto netechnická dvojice, neschopná podržet míč, zpracování a přihrávka na úrovni I.B třídy, mají nejčastěji míč, díky "lítacím" schopnostem od nikud nikam.
Rezek v útoku nesamostatný, neschopný obejít /udělat kličku/, zpracování míče, hra na jeden dotek-neznámá věc, nikdo ho to neučil.
Sivok je kiksař a hraje-li posledního, není na něj spolehnutí, je nejistý v přihrávce, schopen vyrobit katastrofální kiks. Je velký trémař, což nelze skrýt, ač se snaží.
Je třeba dát šanci Hušbauerovi, Krejčímu ze Sparty, Petrákovi ze Slavie a nechat hrát Rajtorala s Petrželou a Lafatou.
Základ je rozbourat nynější zálohu, tam se tvoří hra a u našeho týmu tam hrají tzv. "nekopové."
Nejvěší hrůza je ale v trenérech mládeže. Ti prosazují fyzicky zdatné hráče, kteří naběhají za zápas desítky kilometrů, aniž by měli trochu fotbalového myšlení, kličku, narážečku atd. Objeví-li se technický hráč je okamžitě srážen dolu, je nucen hrát kolektivně, samostatná akce se zakazuje /jen když se povede a ani to nemají politruci v českém fotbale rádi/, a je tlačen k přihrávce za každou cenu, třeba desetkrát dozadu. Obránci v roli trenérů, postrádali vždy techniku a uměli akorát odkopávat, nebo házet auty.

Nepřihlášený uživatel

#798

2012-10-20 14:49

Prosím, dosaďte tam odborníka přes taktitu. Trenéra, který se nebojí nepostavit hráče s formou na úkor hráče z francouzské ligy. Modlím se v trenéra, který do médií nebude komunikovat jako já na základce. "tak určitě" :)
Guard

#799

2012-10-20 14:54

Jak jsem tady četl od některých přispěvatelů a i v tisku od různých rádoby odborníků tak prý nemáme lepší hráče a hrajeme to co můžeme. Já myslím, že to není pravda a dokazuje to například Plzeň s Vrbou na klubové mezinárodní úrovni. Je to o odvaze trenéra a jeho schopnosti aplikovat modení herní styl. Bílek na to prostě nemá, nemá vizi a je to opatrnický trenér, který aplikuje obstarožní fotbal na náhodu. Na jím aplikovaný fotbal se nedá dívat a spolehlivě mě odnaučil tu bídu posledních let sledovat. Jednoznačným favoritem na trenéra  repre je u mě Vrba, protože to co dokázal v Plzni je nevídané.


Nepřihlášený uživatel

#800

2012-10-20 15:00

debilek ven jeto tragedie a mysli si jak neni dobrej