Zastavte devastaci znojemských parků

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zastavte devastaci znojemských parků


Nepřihlášený uživatel

#1 záchrana parku je možná

2012-12-06 19:21

Před cca.2 lety byla z fondů EU zachráněna alej kaštanů v obci Lesná. Stejné stromy, které ve Znojmě byly vykáceny byly v Lesné revitalisovány, ale tak že nedošlo k jejich vykácení. Kácení parků je jen otázkou pohledů oslovených dendrologů, které se zásadně liší. Většinou se dává prostor těm, kteří jsou pro kácení, protože je tak možné proinvestovat 100 mil.korun a o to tady především jde! V minulosti byly taktéž zcela zbytečně a bez požadavků projektanta vykáceny topoly za divadlem. starání se o vzrostlé zdravé topoly je náročnější než o 3m javory.
reccal

#2 Klid v parcích stejně nebude

2012-12-07 12:04

Plně souhlasím, nicméně pokud budou nadále v parcích posedávat cigáni, buou řvát a dělat kolem sebe nepořádek, stejně si v klidu neodpočineme.

Nepřihlášený uživatel

#3 Jiná otázka

2012-12-11 09:14

Odstranění cigánů je už na revitalizaci společnosti, to tu nevyřešíme a nemělo by to být důvodem neřešení stavu parků.

Nepřihlášený uživatel

#4 Arnika

2012-12-11 09:24

Pro organizátory petice: http://arnika.org/

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-12-14 21:08

Body této petice jsou dle mého názoru rozumné a plně se s nimi ztotožňuji.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-12-16 13:38


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-12-16 13:39


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-13 11:08



Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Klid v parcích stejně nebude

2013-11-02 06:26

V tomto případě se mýlíte ,radní Grois,Balík ....již delší dobu radikálně podnikají kroky k  omezení rušivých momentů  spojených s Romy.
Vím o čem píši, jsem podnikatel ( hostinská činnost ) vánočních trhů se účastním od roku 1992 jako prodejce svařeného vína ,punču a v uplynulých ročnících Moravské zabijačky ..Pro letošek,rozhodnutím rady byla moje žádost o prodej zamítnuta,(jako mnoho jiných kulturních akcí pořádaných úřadem ve Znojmě)
Tedy povedlo se přidat k těmto nepřizpůsobivým dalšího normálního člověka který se snaží nějak v této společnosti fungovat a živit rodinu.

Omlouvám se petičnímu výboru , jen reaguji na příspěvek o Cigánech.

Jsem 60 ročník a jako malí kluk jsem rád chodil do parku ,přál bych si aby to mohli říci i moje děti ,proto fandím vašemu počínání.

Robert Reminius cigán.

#2: reccal - Klid v parcích stejně nebude