nevolíme cizáka Schwarzenberga

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno nevolíme cizáka Schwarzenberga

Palo

#1

2013-01-20 11:32

Byl bych rád když doma si budeme vládnout sami.Otázka je zda máme dostatek poctivých lidí a né lidožroutů.

Nepřihlášený uživatel

#2 ...

2013-01-20 20:47

Snad to Trutenberg nevyhraje...Nedokážu si představit ty novoroční projevy.By k tomu musely v bedně dávat titulky. :D
Občan, nikoliv ovčan

#3 Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 02:16

Schwanzenberg jde tvrdě za svým cílem a jak vidno díky studentům,kteří nemají ani páru o pravé tváři Bilderbergového Karla Schvwanzenberga a díky naší "inteligenci" se mu to daří.Ono se praví kdo chce kam pomozme mu tam.Ale já při této špinavé hře určitě nebudu pomáhat.Moje čest a slušnost je mi přednější než převlékat kabát jako to dělají naši vědátoři,kteří vystudovali za peníze daňových poplatníků a nestydí se jimi pohrdat.Takovou inteligenci si snad nezaslouží ani ten nejubožejší z ubohých.Šplhat po zádech jim jde jedna radost v tom jsou mistři.Ale to není nic nového pod sluncem.Pantáta s titulem si myslí, že od něj lejno nesmrdí.Alespoň v tomhle jsme si všichni rovni
zdesel

#4

2013-01-29 20:59

Kníže řekl,že nepoužívali podpásovky.A čím tedy odstřelili v prvním kole Fišera,on a jeho tým?Začali na něho házet špínu všemi způsoby,jen aby se dostali do druhého kola.Měli mnohem nižší preference než Fišer a potřebovali přez něho dostat.Fišer si nechal zjistit,kdo za těmi špinavostmi stál a bylo zjištěno,že to byl Karlovo tým!