Řekněte NE! Zemanovi na hrad!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Řekněte NE! Zemanovi na hrad!

vasington

#1

2013-01-26 16:55

Řekněte s námi NE! Zemanovi na hrad!
dd

#2 Re:

2013-01-26 18:12

#1: vasingt

podpora zemana !!!!! nebrečte

kelach

#3

2013-01-27 00:12

tady někdo neumí prohrávat

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-27 00:13


vasek

#5 Lži

2013-01-27 00:19

Tady někdo neumí vítězit bez pomluv a lží! O to tu běží!
Démokrités

#6 Chvála demokracii

2013-01-27 02:07

Nazdar lidi!
Tak je Miloš prezidentem.... No a co? Byl demokraticky zvolen většinou občanů, tak tam zkrátka bude. Slovy Járy Cimrmana: Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protesovat, ale to je tak vše, co s tím můžete dělat. Proberte se, o tom je demokracie. Pokud máte jiný názor, nikdo Vám ho nebere, ale jste v menšině, tak to laskavě vemte na vědomí.
zlatník

#7 Chvála lži

2013-01-27 11:47

Tak je Miloš prezidentem. Je však třeba si uvědomit, že bez lží a pomluv by se tím prezidentem nikdy nestal. Jiště všichni ví o čem mluvím. Máme být na co pyšní!

Deazi

#8

2013-01-27 12:18

Myslím si že by se měli volby prošetřit !!!

Nepřihlášený uživatel

#9 Joey

2013-01-27 12:27

Nejvíc trapná stránka na kterou se můžou podepisovat jenom Ti největší ubožáci...žijeme v demokracii, proberte se
Skuhrání ukřivděných holčiček a umělců

#10 Skuhrání ukřivděných chlapečků, kteří se navzájem dlouho ujišťovali jak jsou skvělí, silní a báječní

2013-01-27 14:34


http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Bum-prask-Doktor-Macek-zle-utrel-skuhrajici-fanousky-knizete-260974

Celá glosa doktora Macka:

Jací opravdu byli a jsou, se ukazuje při projevech sympatizantů poraženého prezidentského kandidáta. Opravdu se projevují jako tolerantní demokraté a vzdělanci?
Zatím se to - s přihlédnutím ke komentářům v mediích a k debatám na sociálních sítích - opravdu tak nejeví.
Spíše lze pozorovat skuhrání ukřivděných chlapečků, kteří se navzájem dlouho ujišťovali jak jsou skvělí, silní a báječní, než přišli kluci z vedlejší vesnice a nabančili jim. A tak se alespoň navzájem utěšují, že kdyby se bojovalo podle jejich pravidel a na jejich humnech, byli by skvělí a vyhráli by. A navíc, co je to za vítězství, když ti hoši od vedle mluví jiným dialektem, vrtají se v nose a neumějí se tak svěle plácat po zádech jako oni? A ani ti burani z okolních vesnic jim nepřišli na pomoc!
Opravdových osobností, kteří jsou nad věcí, je mezi nimi vidět velmi, velice, převelice poskrovnu!
Ostatním se hroutí svět: ne ten skutečný, ale ten převážně v Praze vysněný a mediálními spanilými jízdami šířený.
Obávám se ovšem, že se nevrátí do reality a nezačnou tedy každodenně politicky pracovat na alternativním „nezemanovském“ programu, aby s ním příště slavně vyhráli, ale s pravděpodobností hraničící s jistotou se ukřivděně pustí do tradičního českého okopávání nohou protivníka…
bagrista

#11 doktor Macek?

2013-01-27 15:14

no pokud je autorem předchozího příspěvku pan doktor Macek, tak to nepochybně musí být pravda že. Lži vítězí nad pravdou, a proč? Protože lži nevadí téměř 3 milionům lidí této země. To je to co je nejvíc alarmující. Proberte se lidi!!
běžte do řiti vy komedianti

#12 Skuhrání ukřivděných chlapečků a buzeranských " célébrít "

2013-01-28 13:20

U nás je bohužel "célebrita" každá trubka, která přeběhne plátno, brnkne do strun nebo šlapka, která se svlékne. Tihle rádoby "umělci" dřív kočovali s žebřiňákem po poutích a byli rádi, že mají na chleba. Naši předkové volali: Pozor, schovejte slepice, komedianti jedou!!! Dnes jsou to "osobnosti" s milionovými příjmy, není divu, že jim, Zeman není po chuti, knížete se jim kašparům zachtělo. A co tím chtějí říci? Že budou emigrovat? Vždyť 90% z nich by se v cizině neuživilo. Tak, jen ať jdou. Pokud jsou demokraté, měli by umět přijmout porážku.
NC

#13 Re: Chvála lži

2013-01-28 19:59

#7: zlatník - Chvála lži

A jak ste na to, ze MZ by se prezidentem nestal prisel pane?

Ja jsem pisni na to ze kriklava propaganda pro KS nezmatla lidi ale pomohla odhalit jeho dutost.

Kamil

#14 Re: Skuhrání ukřivděných chlapečků a buzeranských " célébrít "

2013-01-28 20:09

moravak

#15 Re:

2013-01-29 04:16

#1: vasington -

umite zaplnit vaclavak?

Midori

#16 Jsem rád, že na Hrad dosedne pan Zeman

2013-01-29 15:05

Pan Zeman po všech stránkách (inteligence, vzdělání, názory, vztah k zemi) vysoce převyšuje pana Schwarzenberga.

Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Jsem rád, že na Hrad dosedne pan Zeman

2013-01-29 16:56

#16: Midori - Jsem rád, že na Hrad dosedne pan Zeman

Tak o inteligenci pana Zemana není pochyb. Lze to dokázat v tom, že se ze všeho hodně dobře vykroutí a uklidí za sebou stopy bordelu. Vzdělání? Dnes i ten nejprimitivnější člověk co má byť jen vzdělání "vyučen" ví, že lhát se nemá. Vztah k zemi? K tomu není co dodat. Je jasné jaký vztah má k zemi pan Zeman, jestliže dokáže každého jen urážet a tvrdit, že nikdo není dostatečně informovaný. Včetně jeho ochranky, která ho údajně nechala schválně zakopnout na schodech. Přičemž každý ví, že na těch schodech zakopl vlastním zaviněním, a tudíž by z toho neměl vinit nikoho jiného. Tak jaký vztah k zemi tento člověk má?


Nepřihlášený uživatel

#18 Poděkování

2013-01-29 17:06

Děkuji všem, co volili Zemana, že se nenechali zmást lživou kampaní v médiích, plnou nenávisti, která pokračuje i nyní. Výběr stál za prd, ale tatovolba byla nejlepší možná. Jsem rád, že lidé přišli na to nevěřit médiím a rádoby Intelektuálům z klubu "Volím Karlaů.

Nepřihlášený uživatel

#19 Čvančar

2013-01-29 17:59

Říkám ne Schwarzenbergovi.
zlatník

#20 Re: Re: Chvála lži

2013-01-29 19:36

Hmm Vy považujete slušnost za dutost? Asi proto nejspíš obhajujete novou "hlavu" státu že.
Škoda jen že tu hlavu schvaluje celkově jen asi 1/3 populace ČR. Samozřejmě že nikdo nezpochybňuje že tento pán obdržel většinu z platných hlasů, avšak díky tomu o čem jsem již psal. To je smutné a alarmující současně! Pozvednutí oněch morálně negativních vlastností které vadí jen jak se to zrovna hodí na normální stav.
A propos, ve slově ste se píše "j", ZDŠ...

Midori

#21 Říkám ANO Ing. Miloši Zemanovi na Hradě

2013-01-29 22:32

Říkám ANO Ing. Miloši Zemanovi na Hradě, protože je to vlastenec a sociálně myslící člověk.
zemák

#22 Re: Říkám ANO Ing. Miloši Zemanovi na Hradě

2013-01-29 22:43

#21: Midori - Říkám ANO Ing. Miloši Zemanovi na Hradě

tak já mám z Vás dost. Říkám NE takovým jako Vy, kvůli kterým budeme mít na Hradě nekonečných 5 let ... no comment

A dost!

#23 Re: Chvála lži

2013-01-29 23:11

#7: zlatník - Chvála lži

Ve lži žiješ Ty, chlapče. Je potřeba zatřepat hlavou a podívat se na kandidáta, který nevyhrál. Opravdu si myslíš, že TOHLE mělo být prezidentem? Mluvit to neumí, snadno ovladatelný a  tvárný, hymnu nezná a volit to neumí...TOHLE mělo být na hradě? Nelhali spíš Ti naši "umělci"? Já volil menší zlo, tedy Zemana a žádné lži jsem k tomu nepotřeboval, mám rozum a oči!


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Re: Chvála lži

2013-01-30 00:05

#23: A dost! - Re: Chvála lži

je mi Vás líto. Teď díky i vám bude na hradě někdo kdo se do úřadu prolhal.