Petice proti přesunu extraligového hokeje z Českých Budějovic


Nepřihlášený uživatel

#51

2013-05-31 18:14

Nechápu lidi , kteří jsou proti tomu , nebo respektivě zabranují tomu , aby se v "hokejovém" městě nehrála extraliga!..

Nepřihlášený uživatel

#52

2013-05-31 18:48

Nedokážu si představit že by tady v Budějovicích hokej po tolika letech nebyl.
chodec

#53 Nejhorší

2013-05-31 19:18

je, že Schön je takovej zbabělec, že není schopnej říct na plnou hubu, že chtějí odejít za každou cenu a že "pivní soubojů je jenom zástěrka, která se jim hodí. Chtěl bych se s ním sejít.

Nepřihlášený uživatel

#54 Re: Jste normální ?

2013-05-31 19:21

#25: Havi - Jste normální ?

Blažek, to je velkej patriot, jak dneska prohlásil. Zmetek to je.

LCS9

#55 HC Mountfield

2013-05-31 20:39

Toto opět vypovídá o mentalitě "vrcholových" sportovců a jejich manažerů. Řekl bych to takto: ať se ti negelovaní frajírci sbalí a táhnou třeba do ... Hradce. Mnoho lidem tady rozhodně chybět nebudou.

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-06-01 06:48

Vedení extraligy by se melo hluboce stydet!!!

Nepřihlášený uživatel

#57

2013-06-01 07:11

Jsem z Plzně ale chci jezdit na hokej do Budějovic a ne do Hradce s váma máme rivalitu ne s Hradcem!!!

Nepřihlášený uživatel

#58 Re: Jaký má cíl tahle petice?

2013-06-01 08:26

#37: flaxa - Jaký má cíl tahle petice?

Ta petice podle mně není mířena ani proti Mountfieldu, ani proti městu a Budvaru, nehledá viníka. Ale chce ukázat, že lidem není osud hokeje v ČB  lhostejný. I když to možná nepomůže, tak lepší dělat něco než nic :-)


Nepřihlášený uživatel

#59 Re: Jste normální ?

2013-06-01 10:36

#25: Havi - Jste normální ?

myslím že jsi bohužel mimo a netušíš jak problém vzniknul. Protože jak už bylo v několika článcích zveřejněno Mountfield tu smlouvu s BPA na příští sezonu podepsal už v září 2012, kdy byl ještě oficiálním pivem etraligy Budvar. Smlouva mezi městem a Budvarem byla podepsána až poté co Budvar ukončil smlouvu s BPA, tedy bohužel problém zapříčinilo město s Budvarem...


Nepřihlášený uživatel

#60 Re: Nejhorší

2013-06-01 10:43

#53: chodec - Nejhorší

bohužel myslím že to dopadne stěhováním, ale nejsem si jistý že viníkem je jem Mounfield. Představ si, že jsi v jejich situaci a máš na výběr: Zůstat v ČB a zaplati za rok pokutu ve výši 25milionů, nebo odejít do HK, kde pokutu nezaplatí a navíc ještě jim město HK bude přispívad do rozpočtu 18milionů ročně, tak jako tam dosud přispívali na první ligu (možná by pro extraligu dali i více). Z pohledu Mountfieldu jde tedy o rozdíl více než čtyřiceti milionů, tak mám bohužel pocit, že jsme tady přišli na hodně let o kvalitní hokej :-( Podle mě tady město nedělá pro hokej oproti jiným městům téměř nic a spolu s Budvarem hokej definitivně pohřbili.


Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Re: Jste normální ?

2013-06-01 11:14

#59: - Re: Jste normální ?

Nikdo nemůžeme vědět kde je vina. Město s Budvarem hází špínu na Mountfield a naopak. Nikdo jsme na těch schůzkách nebyli, nevíme jak to je, takže není na místě abysme posuzovali, kdo za to může. Nechce se dohodnout ani Město ani Mountfield. Není vůle. Je úplně jedno, kdo za to může.


Nepřihlášený uživatel

#62

2013-06-01 11:49

Petr Snížek je nejlepší

Nepřihlášený uživatel

#63 Ať táhnou, ale ať z nás nedělaj idioty!!!

2013-06-01 13:03

Já bych mountfieldu ani nevyčítal, že jdou jinam. Koupili si licenci, můžou si dělat, co chtějí. V NHL se kluby čas od času taky stěhujou. Ale ty pindy o zlým městu a budvaru si mohli odpustit! Z vyjádření Blažka i Schona je vidět, že jim o nějaký bufety ani nejde, ale že hledali záminku. Primátora o problému informovali před deseti dny, to je fakt známka toho, že to chtěli vyřešit... Podle hokej.cz je bohužel smlouva o přesunu už podepsaná, takže proti tomu můžeme protestovat, může se nám to nelíbit, ale to je asi tak všechno. Nechápu lidi, který věří tý mountfilďácký propagandě... Jako by nám fanouškům sekačky lhali poprvý.
k.m

#64 ať moutfield táhne!

2013-06-01 15:43

mě je to jedno a moutfield ať táhne kamkoliv!
pro mě hokej v čb skončil po přejmenování na hc mountfield.....když se něco podobného stalo v salzburku(red bull) byli masové protesty(i když neúspěšné) a tady si ovce kupovali dresy s logem mountfieldu a skandovali hc mountfield to jsme my... k blití!!

Nepřihlášený uživatel

#65 Re: ať moutfield táhne!

2013-06-02 05:41

#64: k.m - ať moutfield táhne!

Co to meleš? Kdo skandoval HC Mountfield, to jsme my...


Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Re: Nejhorší

2013-06-02 05:42

#60: - Re: Nejhorší

Máš pravdu, ale mě štve to mlžení MTF. Místo toho, aby řekli, že tady už nechtějí zůstat, tak jenom hází špínu na město a Budvar. A za to by měli Blažek a Schön dostat pár facek. Hlavně Blažek, ten "patriot"...


Nepřihlášený uživatel

#67

2013-06-02 18:20

Já sice nejsem z ČB ale extraliga tam prostě patří takže rád podepíšu držím palce ;)

Nepřihlášený uživatel

#68

2013-06-02 18:24

žadný přesun nechci

Nepřihlášený uživatel

#69

2013-06-03 05:56

My fanoušci jsme jen loutky . . . jak klub, město, tak Budvar si s náma akorát pohrává a jde jim jenom o jejich prachy, kdo si víc nahrabe. Nechápu, jak nás mohli nechat koupit si permice na příští rok a pak až s timhle vyrukovat. Je mi z toho smutno a špatně zároveň.

Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Jste normální ?

2013-06-03 08:07

#59: - Re: Jste normální ?

bohužel netušíš nic ty. Smlova města s budvarem je z roku cca 2002, s jasně stanovenou možností opce (prodloužení). Takže keci MTF o jakýmsi komplotu současné radnice jsou naprosto zcestlé. Navíc jsem přesvědčenej že tutu smlouvu včetně podmínek mají zmíněnou MFT s městev v rámci nájemní.

A pokud by byla pravda, že MTF podepsal s BPA loni v září, platil by i tenhle článek: http://hokej.idnes.cz/budvar-nebude-podporovat-hokejovou-extraligu-f4s-/hokej.aspx?c=A120926_095547_hokej_par

kde je "Výjimku momentálně oficiálně mají Plzeň, Vítkovice a České Budějovice. Pouze Plzeň ji však skutečně využívá." a nebyl by žádný problém. Prohlášením MTF se nedá věřit ani slovo.

flaxa

#71 Pochod za co??

2013-06-03 08:29

petice, pochod,.. - nechápu.
To jako, že vy všichni chcete aby tu po tom všem byli pořád MTF a dál všechny vydírali??? Já totiž jiný řešení nevidím (a petice žádné nenavrhuje). Buď tu následující sezónu ELH nebude, nebo tu bude i s MTF. A to poze za předpokladu, že někdo z vydíraných ustoupí a vysolí miliony. Navíc se tím problém nevyřeší, ale pouze oddálí. Za dva roky začnou MTF vydírat a vyhrožovat odchodem znovu (už je to obehraná písnička).
Je tu smutný, ale pro budoucnost ČB hokeje je lepší ať odtáhnou a začne se od základů. Za vyhoštění MTF klidně petici podepíši a pujdu třeba do pochodu.

ČB

#72 Re: Jste normální ?

2013-06-03 10:43

#25: Havi - Jste normální ?

Ale nadávat na město je mnohem oblíbenější

flaxa

#73 Re: Re: Jaký má cíl tahle petice?

2013-06-03 11:39

#58: - Re: Jaký má cíl tahle petice?

Hm, takže je naprosto o ničem. Asi jako vytvořit petici za hezčí počasí.

- petice by pochopitejně nebyla proti nikomu, nenabízela řešení, ale podepsat by jí mohlo dost lidí, kterým vadí déšť. Ale myslet si, že bych založením takové petice mohl říct, že jsem něco pro lepší počasí udělal ("více než nic"), je dost bláhové. A s touhle peticí je to naprosto stejný.


Nepřihlášený uživatel

#74

2013-06-03 11:44

hokej k ČB neodmyslitelně patří !!! to nejde aby tu nebyl!!!
jiži

#75 podpora petice

2013-06-03 11:47

podporuji petici