Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku


Nepřihlášený uživatel

#76

2013-07-18 10:19

Rasista nejsem nemám nic proti černé, žluté nebo jiné rase. Vadí mi pouze lidé, kteří hanobí tento stát a dělají ostudu nám všem. Ve filmu Bastardi je toto ukázkově ukázáno. Chování a vystupování těchto lidí. Když jdu po ulici na autobus a vidím šestiletého cikána jak osluvuje bratra rakovino je mi znich na blití. Na základní škole jsme si šiíkany od cikánů zažil dost a je třeba říct, že dokud v našem státě tato rasa bude nikdy tu nebude klid. Ano i češi jakožto bílí jsou kriminálníci, ale cikánů je sotva desetina a ve vězení jich je srovnatelně. To, že cikáni dostanou zadarmo barák, za dva roky ho vybydlej, nepalatí nájem a ještě říkají, že je diskriminujem je vrchol. Nemám nic proti cikánům, kteří pracují, kteří mají i třeba velkou rodina, ale aby to byli slušní a vzdělaní lidé, aby to byli lidé, kteří milují své děti a né jen kvůli tomu, že na ně berou přídavky..., které jsou mnohdy větší než alimenty...
Mnohdy tyto dávky stejně utratí za alkohol a cigarety a neváží si toho, co dostanou defakto z naší kapsy.
Rád bych jednou viděl autora černobílé vlajky. Na světě je přes 200 států a ani jeden nemá něco takového, je na čase se nad sebou zamyslet, a zamyslet se nad tím jakou píčovinu si kámo vymyslel....!

Nepřihlášený uživatel

#77

2013-07-18 10:25

Prostě,nemít strach chodit po nocích Naší zemí!!!

Nepřihlášený uživatel

#78

2013-07-18 10:33

Mě už to připadá jako nějakej špatnej vtip, zachází to čím dál tím do přehnanějších situací..Vědět co proti tomu můžu dělat, tak to udělám vždycky a hned..

Nepřihlášený uživatel

#79

2013-07-18 11:09

už jenom to že někoho napadlo hanobení české vlajky. tady v tom kocourkově jsou schpni se toho chytit a vlajka je na světě. takže je třeba vše co se týče těch parazitu kteří mají na co si vzpomenou zakročit v počátku
David

#80 Skupiny

2013-07-18 11:14

Včera jsem narazil na další skupinu na fb.Kde toto etnikum vyhrožuje naší rase,a jedna se tam zmínila dokonce o Duchcově že tu paní měli rovnou zabít.No pokud to najdu a stáhnu vše tak podklady k trestnému oznámení mám,a patřičně romská slečna to odnese s plnou parádou.

Nepřihlášený uživatel

#81

2013-07-18 11:33

tady se asi někdo totálně zbláznil... Malý dvůr velký bič a hned by je přešly pí..viny

Nepřihlášený uživatel

#82

2013-07-18 11:36

Tohle je vrchol !!!

Nepřihlášený uživatel

#83

2013-07-18 11:38

NE.
Kirsti

#84 Vrchol všeho

2013-07-18 11:47

Myslím,že normálním lidem už dochází trpělivost,akorát mám pocit,že problémy,které tedˇřešíme mají odpoutat pozornost od věcí,které se tady celkově dějí,viz naše vláda a problémy ve státě....naše politiky by jsem vymáchala ve Vltavě ,jako se to dělalo dříve,ale ne tedˇ,já by jsem je tam hodila při povodních,nevěřím na báje a pověsti,ale už by se hodilo,aby se Blaník otevřel a pokud existují v hoře Blaničtí rytíři ,tak mám pocit a obavy ,že asi nemají koně a jdou k nám pěšky...

Nepřihlášený uživatel

#85

2013-07-18 11:55

NE!
Msk

#86 Re: Vlastenectví

2013-07-18 11:58

#1: - Vlastenectví

Plně souhlasím... V našem městě na okraji je veliký bytový dům určený romům.Jde jim tam zadarmo elektrika i voda společnosti to ví,ale každý se tam bojí... a nám to jde z daní... Cikáni si stěžují,jak jsou tu utlačovaný a diskriminovaný,tak proč tu jsou?! už takhle mlatí nevinné "bílé" lidi v přesile a jsou velký hrdinové!!!! O policistech ani nemam slov,viděla jsem svý na vlastní oči.Tohle už neni normální!


Nepřihlášený uživatel

#87

2013-07-18 12:15

Česko musí zůstat Českem !

Nepřihlášený uživatel

#88

2013-07-18 12:21

k čemu nějaká zk*rvená vlajka už jednu máme a tu měnit nehodlám!
Karasek

#89 Vlajka?

2013-07-18 12:22

Kčemu už jednu máme
yassraider

#90

2013-07-18 12:29

Ja bych jen podotknul ze to neni oficialni navrh takze neni potreba se nejak moc vasnit
ale i tak se mi to nelibi a ten dotycnej umelec to nemel vubec vytvaret

Nepřihlášený uživatel

#91

2013-07-18 12:31

Proč bychom měli mít Česko Romskou vlajku?? Na co to je? jaký je cíl? Snad si někdo nemyslí´, že když to projde tak se něco změní. to je OMYL.!!! Co to bude za chvíli?? Česko Romsko Vietnamská republika nebo co??? je to Hloupost.! zamyslete se nad tím.
bílý jezdec

#92 plynove komory

2013-07-18 12:54

cotodopice. politici a cigani do plynu
hsmatesman

#93 Vlajka

2013-07-18 12:56

Přišel Slovák že udělá ČESKOU vlajku, na který bude cikánskej znak. Neměli by o tom rozhodovat Češi co bude na vlajce ČR? Ať se menšiny přizpůsobí. Copak když přijde Čech do Ameriky, tak se kvůli němu mění vlajka? To asi ne, takže nevidim důvod proč by tam měl bejt znak cikánů.

Nepřihlášený uživatel

#94

2013-07-18 12:58

Vždy to byla Česká republika a doufám že bude. Myslím že pokud se něco změní začnou teprve masové protesty. O větší hlouposti než je v české vládě jsem ještě neslyšela. Hnus
David
Autor této petice

#95 Že by realita?

2013-07-18 13:31

Mnozí z nás asi tuší oč tu běží.Že vláda se nás snaží zruinovat všelijak.Snad jakoby měli cikáni pravomoce náš národ vyhladit.Co by se stalo kdyby se jim to povedlo?Inu tak stále by neměli dost a tak by se snažili sejmout vládu aby tam dosadili své cikány.Pokusili by se úspěšně zlikvidovat bezpečnostní složky a po té si vytvořit své.Udělat tu Romsko.Rozkrást peníze,chlastat,šukat množit se jak potkani,líný makat,a z bývalé Čr by byl odpad snad milion letí.Ostatní státy by to zjistili a co by následovalo?Buď to ostnaté dráty kolem hranic.Které by jim byli prd platný neb je cikáni rozstříhali a odvezli do sběren.Místo zeleně výkaly smetiště smrad a špína.No tak by musela vypuknout jedině válka aby se to tady vyčistilo a vrátilo do původního stavu,a na znovuzrození ČR by museli být snad uchováni nějací Češi aby se tu zvedla opět naše populace.Ovšem kdo by ten bordel po cikánech uklízel?Toť otázka.

Nepřihlášený uživatel

#96

2013-07-18 13:42

to už je moc co si dovolujou (:

Nepřihlášený uživatel

#97

2013-07-18 14:20

Ani se mi k tomu nechce vyjadřovat jak jsem zhnusen. Podepisuji petici.

Nepřihlášený uživatel

#98

2013-07-18 14:35

prostě nechci...nehodlám cigánům ustupovat ještě takto...tohle neni jejich vlast ale naše!

Nepřihlášený uživatel

#99

2013-07-18 14:37

nemám slov...jen jedno- hnus!

Nepřihlášený uživatel

#100

2013-07-18 14:38

Já bych jim dal vlajku!!!! Že jim tohle divádýlko sehrávají i ostatní státy EU!!!! Zase jen u nás.