Otevřený dopis prezidentu republiky, Miloši Zemanovi.


Nepřihlášený uživatel

#1 menddoza

2013-11-01 17:46

Souhlasím a děkuji za tento dopis!
Bohužel, mnoho lidí zapomnělo na jeho minulost, k tomu připustilo volbu SPOZ prezidenta s 1,51% do poslanecké sněmovny. :D Když k tomu přidáme jeho roční chování v prezidentském úřadě, tak nemám slov.

Když se dnes bavím s lidmi, kteří volili pana důchodce z Vysočiny, tak se jich dnes mnoho stydí za hlas .... Zemanovi.









Nepřihlášený uživatel

#2 Re: menddoza

2013-11-01 21:42

#1: - menddoza

Jste moc slušný k panu Zemanovi.

Když chceš bojovat s hajzlem, musíš zapomenout na pravidla.


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re: menddoza

2013-11-02 18:40

#2: - Re: menddoza

Naopak, slušnost se mi líbí! :-)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-03 14:07


Jaroslav Gold

#5

2013-11-03 14:08

Děkuji za Váš dopis. Posílám svůj reflex na současné dění na politické scéně.

Dobrý večer,
V roce 2002 v televizním duelu Klaus versus Špidla, týden před volbami do PS Parlamentu ČR, na televizi Prima,
Vladimír Špidla konstatoval, že dějiny ODS jsou v zásadě dějinami drobných neúspěchů.
V roce 2013 po předčasných volbách do PS Parlamentu ČR lze nejen potvrdit konstatování Vladimíra Špidly ,ale
doplnit je o skutečnost, že po apokalyptickém období působní Klause, Topolánka, Nečase na politické scéně, jsou
dějinami ne drobných neúspěchů, jejichž nejstrašnějším důsledek je vyvedení České Republiky na periferii Evropy.

Se zájmem tedy sledujme kam se posune v novém sněmovním období mentalita nově vzniklých politických elit
v protikladu, jak k minulému období, tak k expanzivním ne neapokalyptickým tendencím hradní politiky a jak se
nové politické elity postaví k Evropské otázce, jakožto otázce kardinální ve smyslu politického a hospodářského sjednocení Evropy coby obraného valu proti vzrůstajícím mocnostem a krizím.
Zda tedy dovedou Českou Republiku dále z periferie Evropy východním směrem či zpět alespoň do střední Evropy.

Udělení státního vyznamenání výraznému reprezentantu totalitního, předlistopadového režimu včetně konání pana
Zemana, pana Haška a jejich suit již napovídá mnohé.Jeví se, že puč v ČSSD má za cíl DEMOLEKULERIZOVAT
ČSSD a vytvořit podmínky pro konečný, geopolitický přechod České Republiky směrem východním (pod vlajkou
EU na Hradě).Z periferie Evropy je to přece již jen krůček.

Otázkou současnou pro nás občany a obzvláště ty, kteří se cítí konáním Hradu a pučistů velmi silně
zneklidněni, je : "Zadaří se Hradu a pučistům úspěšně navázat na ne drobné neúspěchy ODS a jejich apokalyptickým důsledkům pro demokracii v České Republice ?"

S pozdravem
Jaroslav Gold - Brno
Danča

#6 Re: menddoza

2013-11-03 18:14

#1: - menddoza

Lidé budou stále nespokojeni. Když tam byl Havel - nadávali, když Klaus - nadávali, nečekala jsem, že budou Zemana chválit! Naprogramujte počítač - ten bude vládnout podle Vás.


Nepřihlášený uživatel

#7

2013-11-03 18:53

Děkuji velmi panu Kroupovi za čas, který věnoval formulaci otevřeného dopisu. Naprosto a bez výhrad se s ním ztotožňuji. MK

Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-03 23:25

Píšete mi z duše pane Kroupo, děkuji Vám. S úctou Marek Štifter

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-04 05:55

Nevolil jsem pana zemana. Nejsem zhrzeným nevoličem. Ale stejn jak to napsal pan Kroupa, stydím se za tuto zem, kterou po ekonomických mafiánech ovládá člověk, který měl zůstat zemanem s malým "z" kam se odebral po svých neúspšných snahách ovládnout moc jako předseda vlády. Je mi smutno hlavně za děti, kam nás "pán neprezident" posune. O 30 let zpět, tam , kde lidé raději dobrovolně zvážili svůj život. A proto nechápu a podpořím cokoli rozumné, co pomůže tomu, aby slušní lidé mohli žít ve slušné zemi. Aby tady mohly vyrůstat slušné děti. Aby jsme byli hrdi na to, že jsme ČEŠI A MORAVANÉ. aby jsme byli hrdi na své představitele. Modlím se pne neprezidente. aby jste byl osvícen Boží přítomností. Ale to osvětlení a Váš alkoholem projetý tělový mechanismus se obávám by mohl explodovat s touto silou.
Fan Thomas
Autor této petice

#10 Podpora na facebooku je zde:

2013-11-04 21:32


Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-04 21:48

Ten člověk to napsal tak, jak to cítím i já. Gratuluji k formulacím.Jinak k tomu nemám co dodat. Je to prostě hanba, hanba, hanba...takový president.
Kolikpak Muje

#12

2013-11-05 10:08

Jako kdybych četl svou slohovou práci z 5. třídy ZŠ.

Nepřihlášený uživatel

#13

2013-11-06 11:02

Velmi rada se pripojuji k teto petici.. i za ty, co ziji v zahranici.. a za ty, co nezapomeli na svuj puvod.
pavel

#14

2013-11-07 08:34

p. Zeman splnil svou historickou ulohu uverejnenim sveho clanku 'Prognostika a prestavba' v TM 1969. Sve pozdejsi pusobeni (at jiz jako komik v Semaforu nebo v politice) si mohl odpustit..
OnPa

#15 Re: Re: menddoza

2013-11-07 15:41

#6: Danča - Re: menddoza

Dančo,

je rozdíl mezi "nadávat, ale respektovat" a "nadávat a nerespektovat". Na předchozí prezidenty jsem nadával, ale respektoval je, protože mimo jiné dodržovali ústavní zvyklosti. Na tohoto prezidenta nejen nadávám, ale odmítám ho i respektovat. A to je horší.

Pavelka


Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-08 08:26

Naprosto souhlasím s dopisem pana Kroupy.Je to ostuda této země a stydím se za něj.

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-08 09:29

A kvůli takovým lidem jako je pan Zeman přestává být člověk hrdý na svou rodnou zem.

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-11-08 12:30

Souhlasím s obsahem...z toho vyplývá, že nesouhlasím s tím co je na Hradě...

Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-10 11:00

Petice obsahuje naprosto pravdivou situaci, kterou prezident navodil svým vystupováním jak u nás doma tak bohužel i v zahraničí,čímž poškozuje naší republiku. Je špatným prezidentem a nedodržuje slib, který slíbil národu při svém zvolení.

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-11-10 22:11

Alkoholici mají jednu zvláštní anomálii. Dokáží skvěle lhát a manipulovats lidmi, ale současně jsou s tím svým "máslem na hlavě" dobře manipulovatelní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-13 17:50

Také se hluboce stydím za svého prezidenta.

Nepřihlášený uživatel

#22 Re:

2014-10-20 09:10

#20: -  

 máte pravdu, zvláště jistý notorik Havel v tom vynikal...


Nepřihlášený uživatel

#23

2014-11-04 18:19

Asi mi nebylo nikdy tolik hanba jako v poslední době za pana Zemana. Jsem z Vysočiny a o to víc je mi za něj stydno. Bolševické prezidenty jsme nenáviděli za uzurpování naší svobody pohybu, vyjadřování. Ale to co předvádí pan Zeman není hodno ani IV.cenové skupiny. To jsem asi přehnal. To je právě hodno této skupiny. O to větší je náš problém, jestli se v této skupině pan Zeman našel. Dan Obrtel
Ivo

#24 Vážení, sejměte klapky z očí,

2016-01-10 18:50

abyste uviděli, že pan prezident Zeman vidí mnohem dál, než Vy. 

Děkuji prozřetelnosti, že v dnešních neutěšených dnech je na prezidentském stolci právě on.

Přemýšlejte.

Ing. Ivo Piešťan