Petice na odvolání guvernéra ČNB Miroslava Singera


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-11-09 04:30

je to podraz na všechny slušný spořivý lidi, podraz na kterým se napakovalo pár dobře informovaných kamarádičků, slabá koruna sníží schopnost splácet zahraniční dluh, omezí zahraniční investice českých subjektů a naopak česko se stane laciným výprodejem, klesne tlak na produktivitu práce ....takhle se prosperita nebuduje

Nepřihlášený uživatel

#2 Potápějící se loď

2013-11-09 11:56

Tahle republika se pomalu ale jistě potápí. Od rozkrádání, korupce a tunelování. Banka, která má držet tuto republiku na hladině, přidala další ránu a tímto se obrátila proti nám slušným občanům. Země, která se začala stabilizovat půjde opět s prominutím do sra*ek a to díky jednomu neuváženému kroku... Kdyby aspoň zvedli platy tak, aby odpovídali výdajům. A ne abychom si ještě do výplat museli půjčovat. člověk dostane 15tis/měsíčně a výdaje 18tis/měsíčně, to máme zůstat o vodě a chlebu? když už i ten chleba stojí 30kč a voda je taky drahá? pryč z téhle prohnilé žumpy, zůstanou tady jen rómové a zloději kteří se budou mít krásně.....


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-11-09 14:24

Už nevědí, jak by z nás vytáhli více peněz, tak to zkouší takhle....


Nepřihlášený uživatel

#4

2013-11-09 22:30

Bezdůvodně devalvovat měnu je ostuda. Jaký k tomu má Singer a ČNB důvod. Vysvětlení, krom blábolení o posílení vývozu naprosto chybí. Je na čase sebrat papalášům a Zemanovi moc dělat tyto pokusy na českých lidech. Je to tutově z jeho kebule, blba.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-11-12 11:01

To to je ten největší podraz na lidi od roku 1953. To se to devalvuje, když všichni exposlanci i ex senátoři už mají nahrabáno a i dnešní poslanci a senátoři, ředitelé pojišťoven,a jiných podniků mají mají tak neuvěřitelně vysoké platy. Vždyť jsou to naši zaměstnanci a proč nemůžeme v referendu určit platy těmto lidem? Proč musí mít ředitel VZP mít čtvrt milionu měsíčně??? Proč musí někteří důchodci žít s 8000.-měsíčně????????? Toto je největší mezinárodní ostuda, kterou Česká republika udělala na svém obyvatelstvu. Teď to řeknu lidově. Všichni tam nahoře by potřebovali přes držku !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Ono ani bankovní rada ČNB nemá málo penízků.

2013-11-12 12:59


Nepřihlášený uživatel

#8

2013-11-12 16:32

Žádám,aby pan Singer okamžitě odešel z ČNB.

Nepřihlášený uživatel

#9

2013-11-12 19:16

Souhlasím s vyjádřením předsedy Svobodných,pana Macha,že jakékoliv zasahování do volného trhu,a týká se to i naší měny,je neštastné,zváště pro většinu co žijí v tomto Absurdistánu,obyčejného občana tu fackuje pravice i levice a do toho velká zlodějna, Církevní restituce. Ne evoluce,ale revoluce !

Nepřihlášený uživatel

#10

2013-11-12 19:17

Singerovi,milionářům a zlodějům ta zlodějina vyhovuje.Otroci musí zase omezit nákup potravin po zdražení.Domácí spotřeba klesne ještě víc a malé obchody,služby zkrachují.Prolhaní idioti tvrdí,že se po zdražení zvýší domácí spotřeba.

Nepřihlášený uživatel

#11

2013-11-12 19:25

BANKSTERS !!!

Nepřihlášený uživatel

#12

2013-11-12 19:39

Kdo ho jmenoval? A je to jasné!

Nepřihlášený uživatel

#13

2013-11-12 20:58

Jsem v důchodu.Jen se začala jevit naděje na zvýšení důchodu novou vládou,tak ČNB prakticky opět-tak jak v minulosti Kalousek-zdraží.Progresivní zvýšení daní bohatým není vůbec jisté,ale zvýšení cen postihne nejvíce ty nejchudší.Hanba tomuto státu asociálů!

Nepřihlášený uživatel

#14

2013-11-12 21:51

OKRADLI MĚ.

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-11-12 22:15

Už mi přestává bavit mlčet nad tím, co je zde možné.
Když lidé začali nakupovat v zahraničí , protože "naši geniální ekonomové" zvýšili DPH a teď nemohou přiznat svojí chybu, tak těm nákupům chtějí - zvláště před Vánocemi - zabránit tímto trikem! Ale NIKDO V MÉDIÍCH O TOM ANI NEPÍPNE!!! A tak si každá hospodyňka doma říká: Proč o tom nikdo nemluví? To jsem jenom já tak chytrá bez VŠE? A natruc si zase pojedu nakoupit ty lepší potraviny za hranice. Moje děti nebudu krmit těmi
éčky ap. To politici ještě nepochopili, že ekonomové domácností a ochranitelé zdraví rodin jsou ŽENY? A zcela nás přehlíží! Vlastně přehlíží všechny, co mají plat menší než je státní průměr. To jsou totiž ti podprůměrní!!!A vůbec se nedivím. Vždyť s těmi platy - i pana guvernéra - nemohou dohlédnout TAM DOLŮ, DO PODZÁMČÍ! A teď nám ještě hodnotu těch ubohých příjmů záměrně sníží! A snad OPRAVDU ČEKAJÍ (???), že půjdeme horempádem utrácet. Vždyť není ani co!A to málo je potřeba ušetřit na léky. Vzala jsem to trochu obšírněji, ale nedělní Hovory V.M. mě utvrdily v tom, že můj názor je správný. A nejsem jediná... Tak souhlasím s odvoláním guvernéra ČNB.

Nepřihlášený uživatel

#16

2013-11-12 22:51

Každý by měl nést zodpovědnost za svá rozhodnutí, a to jak ekonomickou tak možná i trestní. Petice snad přispěje k prosazení tohoto pravidla.

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-11-13 07:56

Co k tomu říct? Jedině léčba kulkou.

Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Potápějící se loď

2013-11-13 08:15

#2: - Potápějící se loď

Rád bych se zeptla, kdo jsou ti ONI, kteří by nám měli zvednout platy???? Všichni jsme snad zaměstnanci ČNB??? Nebo kdo zvedne platy v soukromých společnostech? Nějaká vláda svým nařízením??? Bože, všichni nejsou státní zaměstnanci, ačkoliv se množí jako kobylky!


Nepřihlášený uživatel

#19 Singer musí pryč

2013-11-13 08:17

Singer má půl mega (500 000 Kč) měsíčně hrubého a víceguvernéři a členové bankovní rady tak 350 000 Kč měsíčně hrubého, z toho je nějaké zdražení o 10-30 procent tak trápit nemusí. Lidi, co už nyní počítají každou korunu, tak však může přivést k bankrotu.

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-11-13 09:02

Z liberálně orientovaného ekonoma se stal vazal levice. Silná koruna byl poslední důvod pro zahraniční investory ještě zůstávat v této zemi. Místo praček doporučuji nakupovat USD.

Nepřihlášený uživatel

#21

2013-11-13 09:05

Možná by měli členům bankovní rady ČNB vyplácet platy místo půl mega měsíčně v Kč v zimbabwské měně, aby věděli na vlastní kůži, co je to inflace.

Nepřihlášený uživatel

#22

2013-11-13 09:58

Bankovní rada ČNB je buď totálně odtržená od reality, nebo naopak velmi dobře ví, proč k tomuto kroku přistoupila, rozhodně ne ve prospěch měny a státu, ale ve prospěch několika exportérů, případně finančních spekulantů.

Nepřihlášený uživatel

#23

2013-11-13 10:40

V tomto policejním státě je jen malá šance na ůspěch.Dnes nám nevládne prezident,ale banky.A to je hlavní problém.

Nepřihlášený uživatel

#24

2013-11-13 13:45

Odvolat Singera a zrušit čnb
Mr. Silas

#25 Re: usd

2013-11-13 13:47

#20: -

Měnu, která velmi brzy ztratí svoje světové postavení?