Petice proti nespravedlivému posuzování Lékařské posudkové služby


Nepřihlášený uživatel

/ #67

2013-04-13 23:16

Rovněž souhlasím s peticí. Když se u mého syna zjišťovalo, co mu vlastně je, bylo nakonec diagnostikována duševní nemoc s "přídavkem" autistického chování. A tak od 6. do 8. třídy jsme křižovali nemocnice, lékaře, léčebnu, FN Motol((nového nic nevymyšleno, jen potvrzeno to, co dg náš odborný dětský lékař(výborný) - přesto Motol absolvoval 2x vždy po 3 měsících)). Na cesty za ním, pro něj na propustky, na xy dalších výdajů, jízdné(plné) jsem postupně rozpouštěla vše, co jsem v předchozích letech ušetřila. V té době jsme ještě byli ve stadiu zkoumání, tedy bez jakékoliv finanční podpory (dávek, důchodu ap.). Je to již 15 let, syn již má plný invalidní důchod, i PnP, neboť potřebuje neustálý stoprocentní dohled. K tomu ještě mělo druhé dítě těžký úraz a je rovněž plně invalidní. S prací jsem musela skončit, neboť péči o dva nemocné již sám manžel nezvládal, byť jsme se snažili. Bez mého příjmu je to velice tvrdé. A to vím, že jsou na tom někteří rodiče postižených i hůř.
Přesto musíme stále někde dokazovat, že finanční prostředky užíváme ve prospěch svých dvou dospělých ale invalidních dětí.....