Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

MIP

/ #3474 Myslím, že si komouši zase jednou naběhli...

2013-06-10 09:12

Na můj předposlední příspěvek reagovalo skoro 20 vtipných i nasraných soudruhů (leda by šlo o jednoho, "nepřihlášeného uživatele", což je také možné). Sledovanost tedy vynikající. A soudruzi se předvedli, zcela v intencích toho, co o nich víme a co zřejmě musí stále znovu potvrzovat. Nepříteli MIPovi vloží do úst něco, co nikdy ani náznakem nenapsal a pak ho za to "sejmou" - zesměšní i obviní div ne ze zločinů. Ano, mám teď na mysli objev komunistického blbce o MIPovi a Terezíně (č.3453). Nic ubožejšího si blbá komunistická hlava už vymyslet nemohla. Měsíce zpátky tu stoupenci komunistů převádí zcela veřejně své fašisticko-komunistické (rozlišovat netřeba a nemožno, je to jedno a totéž) způsoby likvidace někoho jim nepohodlného: bylo zde komunistickými stoupenci navrženo mne utratit hned po narození, vykastrovat, abych se nemohl rozmnožovat, zavřít do blázince, vyvézt za hranice, předvedeny, zcela po fašistickém způsobu "moje" fotografie (fotografie nějakých retardovaných chudáků; tak "zesměšňovali" nacisté mimo jiné sovětské nepřátele a hlavně Židy)..... zkrátka předvedli tu stoupenci komunistů (nebo fašistů) celou škálu "osvědčených" metod jak na nepřítele (vyzkoušených mimochodem oběma režimy, komunistickým i fašistickým v praxi). A teď mne obvini z toho, že bych je zavřel do Terezína....
Kdo má oči a umí číst, čtěte, a sami se přesvěčte. Komunistický hnus.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...