,,Za bezpečnější život v Havířově"


Anonymous

/ #55

2013-08-18 08:52

Bydlím v Havířově krátce manžel tu je od 65roku v čati Šumbark vyrůstal tak krásně tu bylo a teď to ničí romi,kdysi se jím říkalo cikáni ale to byli jiní lidé,pracovali,a vážili si přírody.Byli sice jiné morálky a myšlení,kradli pravda.Ale ti dnešní jsou jen romi,cikanum se rovnat nemůžou.Poděkujte tomu kdo sněma válel sudy,dal jím diskriminaci a sociální právo nepracovat,cocky že si můžou koupit i novou škodovku.To našinec na to i když dělá dvě práce nemá,ale platí daně na jejích socku!!!Kde to žijem.V romském géto zvanem Česko!!!Ještě bych málem zapomělá na tu romskou zástěrku věřícich.já nic já jsem věříci beru socku jezdím se šrotem čímž okrádám stát,deně vydělám z šrotu minimálně 3000kč.Ty kravaly sou už nesnesitelné,slychávám že tu byli skini,já tu ještě ani jednoho neviděla,ani tehdy když se řešil případ rvačky v bivojí,bylo to i v televizi.Kdyby jste věděli že zatím stojí ti věříci kteři se tam porvali.Proč nikdo neřekne jo je to pravda tak to je,misto toho si necháváme vyhrožovat ať nepíšem petyce nebo nás zmláti,sáhnou na majetek nebo sy budou stěžovat oni,a ti mají jiná práva.Ten panelák třeba u pošty lidí se bojí.Jarošová ulice strach.Mládí,Dukelská,domy kolem náměstí strach,hrůza staří a bezbraní lidé.