Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

MIP

/ #4131 Ujasněme si, jak český hlupák MIP pomohl rudé babě Baborové (k debaklu)

2013-10-29 08:46

#4114: - Re: MIPe, ty se už nepodepisuješ?

Krásně tu skučí bolševická pakáž. Samozřejmě - místo vysněné vlády marš kam patří..... na okraj politického spektra. A nepomohla ani zázračně ožilá, dříve psychicky zhroucená, rudá baba soudružka Prohruslava Baborová (mimochodem čím ji asi vzkřísili, soudruzi? Dříve se to dělalo živou vodou, ale tu po 40 letech úspěšné vlády komunistů už neseženete v zemi České. Leda, že některý ochotný soudruh dojel do Moskvy do MausOlea Vladimíra Ilijiče a přivezl myší olej. Pomazání tímto může soudružku postavit na hnáty a poslat do politického boje). Prý jsem úspěchu soudružky dokonce napomohl já. Prý ji kroužkovalo "plno lidí". Tak to "plno" byl opravdu nával: celkem 1735 v celém Jihočeském kraji ! Takto jsem tedy soudružce pomohl. Zato přeskočila soudruhy Pikouse,Kloudu,Nejezchleba či Šedivého a soudružky Ližanovou, Kozákovou a další. Celkem 13 soudruhů a soudružek. Pomohl-li jsem jedné Prohruslavě Baborové, soudružce, estébáků dobré družce, uškodil jsem TŘINÁCTI jiným soudruhům a soudružkám. Tak to za to stálo! Výsledek je ovšem pro naši rudou babu tristní: přes to, že se "prodrala" dopředu, má z toho hovnajs. Jako celý ten bolševický zločinecký spolek - vláda komunistického zločinu se nekoná.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...