Zachování chatu na lide.cz

Lenochod

/ #462 R.I.P. old seznam ..

2014-04-07 01:39

Nooo tak dneska sem po delší době otevřel lide.cz a co sem uviděl to mi rozum nebere..
neexistuje slovo na takhle z.urvenou změnu..

Fakt každá změna seznamu ho víc a víc pohřbývá..
třeba novej email.. už v ten čas sem chtěl přejít jinam, ale nakonec jsem se s tím smířil,
ikdyž je pro mě teď automatický třídění emailů a jinejch věcí o 200% složitější a míň funkční..
pak přišel novej stream.. jestli sjem ho od tý doby otevřel 2x tak je to moc..
a teď i lidé .. přecejenom byl to jedinečnej web svého druhu na českém internetu a jak ho do.urvili.. škoda slov..

takže milý sezname, ikdyž jsem hrozná konzerva a nerad opouštím staré věci, tak asi po 10 letech mi nezbyde nic jinýho než ti říct sbohem ..

už fakt nevim na co bych měl používat jakékoliv tvoje služby..

email - hrůza gmail je mnohem lepší (víceméně každej je lepší než seznam..)
stream - pffffff škoda slov ..
lidé - upřímně, z těch stránek je mi na blití..
sbazar, sauto apod.. - je hodně i českejch stránek lepších než tohle..
vyhledávaní - no tak před 5,6 lety jste byli dobrá konkurence googlu, ale teď.. za poslední rok, dva jsem přes vás nic nehledal, ptž by bylo snažší zajít do knihovny, případně zavolat na asistenční službu ..

nooo nikdy nepřeju nikomu nic špatnýho, ale za tyhle "změny k lepšímu" si ani nic jinýho než bankrot nezasloužíte..

upřímě, je mi to líto.. vždycky jsem vám fandil, ale každej pohár trpělivosti jednou přeteče..

škoda no.. měl sem vás rád.. odpočívejte v pokoji, dávám vám max rok.. víc to neutáhnete ani s nasmlouvanejma reklamama..

tak teď du zadat do googlu: "jak zablokovat seznam.cz" a už vás nikdy neuvidím..
a nejen to, každýho koho uvidim že je na seznamu se zeptám proč proboha??? A přesvědčím ho, aby s váma zkončil.. protože si nic jinýho za vaše chování ke stálým klientům nezasloužíte..

Sbohem ..