Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Richard
Nepřihlášený uživatel

/ #1049

2014-08-16 12:02

Dobrý den,zdravím všechny občany-chudáky,kteří jsou rovněž jako já ubíjení naším absurdním a k lidskému žití absolutně neúměrným likvidačním právním systémem,přímo zlodějinou,kterou povolila a nad kterou zaslepeně dohlíží vláda CR. Já sám jsem se dostal do problémů tím,že jsem opožděně uhradil povinné ručení na mot.vozidla,které jsem již v dané době ani nevlastnil.Opomněl jsem jen pojištění zrušit.I přesto,že jsem tyto vozidla již nevlastnil,i tak jsem dluh u čpp v plné výši doplatil,což bylo necelých 6000 kč.Zaplatil jsem rovněž úroky z prodlení a soudní polatek po 300kč.Tím jsem měl za to,že je věc ukončena.Bohužel mezi tím byla věc předána již právníkovi Marcinkovi do Olomouce,ten okamžitě předal vše exekutorům.Jednalo se o 5 pojistných smluv,částky od 600-cca1500kč. 2 případy předal Marcinka exekutorovi Kubisovi do Zábřehu na Moravě a 3 exekut.Zwifelhoferovi do Prahy.Z těchto mnou později zaplacených částek na povinném ručení u čpp jsem po příjezdu exekutora Kubise(přijel 2krát) zaplatil v hotovosti 50 000 tis.Kč a dalších 85 000 kč musím splácet ex.v Praze! Tzn.,že kvůli opožděné platbě necelých 6tis.kč musím zaplatit celkem cca 135 000 kč !!!!! Ke každé pojistce vznikly náklady od 20 do 35tis kč!!!!!