MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

/ #105 Re:

2014-11-06 20:29

#3: -  

  Milá Hanko. Je mi líto. že máte takový názor, když si myslíte, že jen mladí lidé nejsou s presidentem spokojeni. Já např. patřím do té vyšší věkové kategorie, ale problém s tím, že se ten člověk, který si nyní říká "pan president", mám již od prvního okamžiku, kdy se jím skutečně stal. Ve své profesi se denně setkávám s poměrně dost lidmi a bohužel musím říct, že i mnozí mladí lidé jsou s ním docela spokojeni, i když opravdu nechápu proč.!!! Je to možná spíše o inteligenci, profesi, zkušenostech z minulosti.... a ty byly opravdu např. s komunisty a lidmi typu našeho pana presidenta velmi špatné. Mnozí starší lidé a lidé středního věku mají velice ŠPATNÉ vzpomínky na ty časy a např. v našem domě žije mladý hoch, který se stal členem svazu mladých komunistů.. Proto neházejte všechny lidi do stejnéo pytle. Buďte ráda, že jste minulý režim asi vůbec nezažila. Pak byste pochopila, proč jsem Vám takto odpověděla- takový názor mne štve. Ale opravdu to, že mnoho lidí zvolilo toho člověka presidentem mne štve mnohem víc a byla bych ráda, kdyby odešel zase na Vysočinu a přestal nám dělat mezinárodní ostudu. Pomalu abychom se při cestě do zahraničí styděli odkud pocházíme........Věra.