Petice za zachování hotelu Černigov, jedné z dominant HK

Pepa

/ #23

2015-01-15 17:40

Jsem pro zachování hotelu Čenígov protože to je na svou dobu zdařilá stavba.Pokud zbouráme vše co se v sedumdesátých letech postavilo co tady z toho období zbyde?Četl jsem že v hotelu Clarion mají být v přízemí budovy obchody.Kdo si tyto prostory k podnikání pronajme když pár kroku vedle bude obchodní centrum se spoustou kaváren a restaurací?Nakonec to dopadne v tomto městě jako v Ostravě kde postavili gigantické obchodní centrum kam se přestěhovali kvůli levnějšímu nájmu nájemci krámků z hlavního náměstí Ostravy a ty nyní zejí prázdnotou.Píši to proto že těch obchodů a kaváren bude přespříliš.Příjde mi že v tomto městě se staví už jen to z čeho chtějí ti nahoře vyždímat co nejvíce peněz.Kdyby takto uvažovali zastupitelé města v sedumdesátých letech tak lidé z poloviny města nemají kde bydlet.Pokud se v HK nějaké bytové prostory postaví tak jen pro milionáře.Závěrem bych chtěl říci že za 25 let se Hradci králové postavili pouze obchodáky což jsou plechové hangáry které vůbec nemají ducha.