Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #1418

2015-09-23 15:31

Je mi 26 let, nezažila jsem komunismus, nejsem komunistka ani anarchistka a vlastně nejsem ani rasista. Cestuji od svých 4 let a vidím dost velké rozdíly ve vývoji spolecnosti a národu. Nesouhlasím s multikulturalismem, protože nefunguje. Svět je krásný svou odlišností. Jsem člověk, který si váží své země (i když přiznám se, občas jsem pohybovala, ale teď vím, že nechci žít jinde) miluji naši historii, tradice, památky, přírodu. Kdekoliv na svete jsem byla, nikdo z turistu nebyl muslim. Je totiž kultura moc nezajima, oni rádi nakupuji, jí a nebo sedí doma. Každý občan našeho statu a právo na svobodu a jednotné podmínky. Spousta mých vrstevníků žije jinak. Nezajímají se o cloveka vedle sebe, natož o svůj národ. Penize vládnou světem, ovsem spousta lidi nedosáhne takových zisku, aby bylo o co stat. To, co děla EU a ty její diktátu, mne dostatečně přesvědčilo o tom ODEJÍT a SUNDAT TO VODÍTKO z krku !!! Veškeré proc by se sem nevešlo. Nesouhlasím s podporou lidi z muslimských zemi. Kdyz přijdou jako jednotlivci, tak jsou klidní, kdyz přijdou ve velkém, chteji nas ovládat a to už v nekerych státech ukázali. Nechci se stěhovat z míst, kde jsem se narodila/žila jen proto, ze si z toho udělají vlastní čtvrť. Spousta lidi, kteří jeste nepodepsali nemají pud sebezáchovy.