Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #2926

2015-09-25 10:46

Panove, damy. Jsem vysokoskolsky vzdelany clovek, ktery nikdy nic neukradl, nikdy nikoho nezranil. Snazim se zit sporadany zivot tak jak zili moji rodice a moje okoli a v tomto duchu vychovavam i svoje deti. V roce 2003 jsem byl poprve v USA a pri vstupnim pohovoru se mi chtelo plakat jak obtizne bylo se dostat na jejich uzemi, jake neprijemne otazky a gesta, vypisy z uctu atd.....pripadal jsem si jako terorista :-( ne jako student, ktery chce cestovat. Uvedomujete si, ze ve chvili, kdy sem pustime takovou verbez, budeme automaticky zarazeni do nezaudoucich (protoze nikdo neumi rict puvod techto lidi a budou se stejnym pasem jako my?) Prijdeme o moznost volneho pohybu my, kteri nic neudelali. Porad se tu mluvi o selekci, jak vybrat ty spravne? Ano, jsi postizen valkou, ano jsi lekar, pak ukaz co umis a az to ukazes tak tu zij. Neumis jazyk, neumis s lopatou, tak tu nemas co delat!!! Proberme se. Tohle neni normalni. Preci to tak chodi v normalnim zivote, ze bud muzes do 25ti chlastat a chodit celej zivot pesky nebo do 25ti studovat a pak jezdit mercedesem. Je to na kazdem. Nebo ma snad nazor, ze ti kteri se snazi, tak maji dat mercedesa povalecum?