Otevřený dopis ministryni školství proti násilné inkluzi


Nepřihlášený uživatel

/ #163 Re: Nesmyslné argumenty

2015-10-16 09:49

#18: Karel - Nesmyslné argumenty 

 Mě by zajímalou, jakou máte Karle profesi a zkušennost se speciálním školstvím. Já jsem přes dvacet let učitelkou na málotřídní škole, tzv inkluze,módní novinka těžce zkoušeného školského resortu ,je u nás na škole častá. Někdy to ku prospěchu je a někdy naprosto ne!!! Speciálně u dětí se sníženým intelektem, autismem atd. je to naprosto proti rozvoji a vzdělávání dítěte.Bagatelizace práce speciálních pedagogů mě uráží!Má je nahradit nějaký nedouk s maturitou a rádoby odborným kurzem?Proč tedy speciální pedagogové mají mít vysokou školu a je poměrně náročná. Už vůbec nemluvím o každodenní psychické zátěži, kterou tato práce přináší jako bonus. Máme se v hodině věnovat nadaným žákům, žákům se speciálními potřebami, žákům s poruchami učení a kdo se proboha bude věnovat úplně normálním průměrně intaligentním dětem?????Zřejmě další asistent, nebo někdo z ministerstva???Souhlasím s tím, že to vidím jako záměr EU udělat z nás armádu tupců bez názoru a hlavně bez vydělání na úrovni .Blbosti zdar.

Jen pro úplnost, mám také postgraduální vzdělání speciálního pedagoga.