Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Olin

/ #4715

2015-10-18 20:03

Tak jsem se před chvíli konečně navrátil ze včerejší demonstrace. Žádné překvapení, lidi se na to zase vysrali a raději nasávali v paluši nebo brečeli na fejsu jak je svět nepsravedlivé , nebo honili péra u péčka. Kurva když já se tam můžu přištrachat přes půl republiky, tak Pražáci, kteří to mají pod oknem, aspoň mohli projednou zvednout prdele a udělat to nejmenší, co po nich člověk chce a párkrát za rok podpořit dobrou věc. Ale ne věčně brblat je pro náš sračkonárod jednodušší. Je mi z toho na blití.

A pojebaná slunka ani nekomentovat. Na vlastní demošku se nezmůžou, tak jen čekají na termín a vždy se přiserou k té naší a dělají bordel. Když chybí argumenty, tak budu alespoň záškodničit – sedám si do cesty nahlášenému pochodu, zmařím zvukovou aparaturu (viz. předminule), řvu a pískám cizím do proslovu, aby z toho nic neměli. Zase se jasně ukázala jejich pokřivená povaha a chování malého dítěte – když má soused lepší bábovičku než já, tak mu ji zničím, ať nemám nic. Jsou to vážně ubožáci. Jejich krédo je zákeřnost, lež, manipulace, cenzura a korupce. Aspoň je to jasné důkaz, že děláme věci dobře, když je to natolik irituje, že se sníží k takovým křivárnám. Čím více na nás budou plivat špínu, tím více nám ukazují, že jdeme správným směrem a musíme vytrvat. Jenom najít někoho, kdo dokáže vytáhnout do ulic ta internetová ramba.