Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Luboš

/ #6695 Jsem pro výstup z EU, ač jsem byl zprvu jejím velkým fandou - zklamala mě, hodně!

2016-01-07 13:55

Jsem rád, že jsme si před čtvrt stoletím vybojovali svobodu a nechci o ni opět přijít. Brusel v současné podobě již není garantem svobody, ale stále více tíhne k totalitním paktikám a místo aby respektovl suverenitu jednotlivých států, stál více se nám snaží protlačovat soji jdinou pavdu a všechny tyhle neomarxistické ideologie jako multikulturalismus, pseudohumanismus, feminismus, genderismus a podobné nesmysly proti vůli drtivé většin východní části unie. A co hůř, stále více ustupuje nátlaku islamismu, což je ten v současné době úplně nejhorší a nejzrůdnější režim, jký představuj světovou hrozbu. Ne, lidi, tohle není ta unie, do níž jsme před x lety s takovou slávou vstupovali, tohle je ten samý zrůdný pakt, z nějž jsme před čtvrt stoltím s radostí vystupovali! Nenechme se připravit o naši svobodu, nenchme si zacpat hubu dotacemi n většinou nesmyslné a zbytečné projekty za cenu vlastní svobody, suverenity, bezpečné budoucnosti. Copak chceme za pár let ze strachu z teroristických útoků rušit vánoční trhy, novoroční oslavy, mít celé týdny vyjímečný stav, bát se vyjít n ulici, mít ve všech městech islámská ghetta, kam se domácí občan bojí vkročit? Pokud nejsme úplní blázni, tak ne! Jen naprostý blázen může snít o setrvání v unii v její současné zrůdné podobě! Tohle není žádný extrémismus, jak nám podsouvají podplacená média, tohle je volání zdravého rozumu, tohle je holý boj o sebezáchovu.