Vyhoštění velvyslance USA pana Andrewa Schapira

Eva.SK

/ #816 pustte si Honzu Nedveda Tonda Zapotockej

2016-05-14 01:49

Pan velvyslanec ma zvazovat co vypusti z ust, ak je reprezentant cudzej krajiny. A na to, ako sa ma oficialne spravat, ma tzv. Noty diplomata, co sa ma, co nie, co sa patri, co nie.  Necprekvapuje ma jeho  vyjadrenie , nevyziadane odporucanie a teda v skutocnosti kritika na adresu hlavy statu, Ceska - Milosa Zemana, kedze je len hovorcom krajiny, ktora od II.sv. vojny iniciovala vyse 50 VOJEN!!! Amerika, ustami , teda majitela  korporacie chcu a vsetko robia pre to, aby tu bol dalsi svetovy konflikt, no hlavne nie na ich uzemi, ale na nasom - v Europe, v Cesku, na Slovensku a proti Rusku. . MY VOJNU NECHCEME !!

CHCEME MIER !! A preto kazdy stvac, kazdy vojnovy stvac, nech si to uvedomi aj vsetci, t.c. iba divaci, KOMU VYOVUJE DALSI SVETOVY KONFLIKT ? KTO prilieva do ohna? Preco?  

Krestanska Europa nepotrebuje ziadny konflikt, potrebuje mier a properitu a pokoj. A, ak typ t.c. velvyslanca USA,  ak sa podobne vyjadrenie co i raz zopakuje, nebudem sa cudovat jeho vyhostenie z Ceska , za co podakuje i velmi vela slovakov a verim madarov, poliakov a dalsich europanov.

Ak Amerika chce vojnu, nech si ju ma, ale doma, nad svojim uzemim. MY, EUROPANIA CHCEME MIER!!!

Dobri ludia v Amerike pripojte sa k nam a zastavte vasich stvacov. dakujeme.

SVETU MIER a POKOJ!

 

Odporucam vyguglit od Honzy Nedveda: Tonda Zapotocej - pesnicku

"... driv nepustli Usa, dnes Rusa zase nechtej, jen porad naky "ONI" nam dirigujou svet... ale jak baba rekla, hochu, hlavne, ze jsme zdravi..." DAKUJEME pan ZEMAN, DAKUJEME HONZA !!




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...