Omezení provozu motorových plavidel na Orlické přehradě


Nepřihlášený uživatel

/ #104

2016-07-15 15:44

Je mi moc lito toho co se stalo, stejne jako kdyz ctu o napr.dopravnich havariich kdy zemrou mladi lide co se pozde rano vraceji ze zabavy...nebo mladi lide jezdici na silnych motorkach a atd... Vse to jsou vetsinou uplne zbytecne nehody zavinene mladou nedomyslenosti nasledku. Tak to bude asi uz navzdy... O dospivajici mladez ma vzhledem k temto vecem strach kazdy rodic...

Obavam se ze dokud PVS nezlepsi dohled a nepostara se o vybojkovani plazi tak se toho moc nezmeni.

Ale zakazovat kvuli tomu motoraky mi prijde dost nesmyslne. To je jako zakazat auta...Mam chatu na Orlicke prehrade a zatim jsem nevidel ze by nekdo s lodi ci skutrem radil u brehu. Tohle se stalo na nadrzi u zamku... Vidim spis chybu v chabem dohledu SPS a ze ridicak na to dostane 18lety kluk. Meli by to udelat jako s motorkama. Postupne od vykonu stroje...

Petici bohuzel nemohu podepsat protoze si nemyslim ze povoleni provozu lodi je spatne. Rad se ze brehu divam na ten provoz. Plachetnice, lode, lodicky, parniky... 

To ze se najde jako vsude nejakej vul co zpusobi takovyhle nestesti je hrozny ale takovy nejsou vsichni...