Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Antonius

/ #11080 Blíží se krajské volby

2016-09-14 18:07

Volby za dveřmi a já si ve skrytu duše kladu otázku, koho z té špíny volit? Mafiány skrznaskrz prolezlou Rittigo-Janouško-Hrdličkovskou ODS? V žádném případě! Přizdisráče Sobotku, servilně ohýbajícího hřbet před Merklovou, který zneužíval poslanecké náhrady a prostřednictvím Bakaly vytáhl ze státu stamiliony či gestapáka Chovance s jeho reorganizací policie? To by mi musely pracky upadnout! Kalouska s jeho nefunkčními padáky, pandury, letouny casa, modernizací tanků a fackováním lidí na veřejnosti? Chraň mě Bůh! Když jsme u toho Boha, tak že by lidovce? Nojo, ale ti vůbec křesťanské hodnoty nehájí. Bělobrádek obhajuje halal porážky a radí naším ženám, aby se pářily se zaaidsovanými negry. Jedinou křesťanskou agendou jsou u nich církevní restituce, no tfuj, prospěcháři, tak tenhle odpad nevolit! Tak kdo nám to zbývá? Řepkobaron Bureš s jeho čapím hnízdem. No, před volbama zpívá písničku pěknou, ale ochrání nás před EU největší pobíratel dotací, který je na ní závislý? Ani omylem! Tak snad už jen volit komanče, kteří nebyli od revoluce zapletení v žádné prasárně. Jenže, ti se dosud nedistancovali od své minulosti, takže stále dřímající zlo. Pak tu máme ještě zelené islámofilní extrémisty. Kéž by se věnovali ekologii alespoň zpoloviny tolik co vehementním prosazováním multikulturalismu. Člověk potom nabyde dojmu, že ona zelená barva není kvůli ekologii, ale čistě pro to, že je barvou islámu. Pak tu máme vlastně ještě pučisty z úsvitu. No, lze věřit někomu, kdo se sveze po Okamurových zádech a pak jej odkopne a žije z jeho slávy? Ztěží! Takže mi zbývá z parlamentních stran už jen SPD. Jasně, volím SPD!