Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Nekorektně

/ #11088 Hitlery Clintonová a její zdravotní stav – mrzáček prezidentem?

2016-09-15 17:32

Ještě před několika dny brala mainstreamová média a politici informace o údajném špatném zdravotním stavu Hillary Clintonové jen jako spiklenecké teorie, které pro své politické cíle šíří Donald Trump a jeho volební tým. Nedělní kolaps Clintonové na veřejnosti vše změnil a její zdravotní stav je nyní tématem číslo jedna. 

Dokonce už i zpravodajská agentura Reuters připouští, že informace o zhoršujícím se zdravotním stavu Clintonové je třeba začít brát vážně. A to především s ohledem na událost, kdy musela Clintonová předčasně opustit pietní akt u příležitosti patnáctého výročí teroristického útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku. Příští měsíc devětašedesátiletá Clintonová musela být podpírána svými osobními strážci a údajně cestou ztratila jednu botu.

I jinak Clintonové nakloněným médiím přišlo podivné, že původně její tým kolaps zdůvodňoval pouze dehydratací a s vysvětlením v podobě zápalu plic přišel až o několik hodin později. Nešlo však zdaleka o první signál, že se zdravím bývalé ministryně zahraničí to není nijak valné. V posledních dvaceti letech potkala Clintonovou celá řada zdravotních problémů, včetně tří krevních sraženin, otřesu mozku nebo vážné žilní trombózy.

První krevní sraženinu měla Clintonová již v roce 1998 a před více než třemi lety si přivodila otřes mozku, když omdlela a upadla ve svém domě. „Informace o jejím zdravotním stavu se dostávaly ven jen velmi pomalu. Na veřejnosti se tehdejší ministryně zahraničí Clintonová neobjevila od sedmého prosince do druhého ledna, kdy opustila nemocnici v New Yorku. Nedělní ‚klopýtnutí‘ Clintonové je dalším důvodem k přezkoumání jejího zdravotního stavu.

Jak bylo uvedeno v lékařské zprávě Clintonové, jež byla zveřejněna v loňském roce, demokratická kandidáta na amerického prezidenta musela po prodělaném otřesu mozku nosit speciálně upravené brýle, které aspoň částečně potlačovaly účinky dvojího vidění. Dokonce i její manžel Bill v roce 2014 hovořil o tom, že šlo o těžký otřes mozku. Clintonová musela pracovat z domova a nebyla schopna podat před Sněmovnou svědectví v kauze útoku na americký konzulát v libyjském Benghází.

Mimo jiné Clintonová bere léky na ředění krve a má sníženou funkci štítné žlázy. Spiklenecké teorie potom dokonce hovoří dokonce o stařecké demenci a dalších vážných chorobách. Samotný „autorizovaný“ chorobopis Clintonové ale stačí na to, aby se toto téma stalo vážnou překážkou pro její úspěšnou kandidaturu na prezidenta Spojených států.

Demokratický národní výbor má coby nejvyšší orgán strany právo nahradit hlavního kandidáta a nemusí se z tohoto kroku nikomu zodpovídat. Jako jednoho z možných ‚náhradníků‘ zmiňuje izraelský deník bývalého senátora a guvernéra státu Virginie Tima Kaina nebo současného viceprezidenta Joa Bidena. Ze hry není ani Bernie Sanders. Podle jeho příznivců by měl být právě on první volbou, pokud by Clintonová odstoupila.

 

Hitlaryin záchvat kašle

 

Hitlaryin kolaps