Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Nepřihlášený uživatel

/ #179

2011-11-25 02:42

Zdravím všechny.
Na začátek musím napsat že je mi jenom 19, ale se vším plně souhlasím, protože o tomto bych mohla vyprávět.
Bydlím v ulici plné romů. To co mi vadí ze všeho nejvíc je ten nehoráznej sajrajt co se tu válí po zemi, rozhrabané kontejnery a dál radši ani nemluvit. Smrad z celé ulice je příšerný a když chcem v létě větrat pomalu ani nemůžeme. Konfliktů jsem s těmito lidmi měla spousty a opravdu musim říct že jsem se jich bála. Děti které vídám chodit po ránu do školy většinou již pravidelně sejdou z cesty a celé dny se poflakujou někde v parku.. Po kom to asi mají ?? řekla bych že po rodičích protože když vidí jak se celé dny flákají doma a maj peněz jak želez chtějí dělat to samé. A takhle se to bude předávat z generace na generaci dokud už s tím někdo něco neudělá. Byty po nich zůstávají v tak příšerném stavu že by se za to jeden styděl... což oni teda neumí... Já nejsem rasista... ale samozřejmě oni takovýchto komentářů využívají pro sebe stěžují si že jsme rasisti a ty co sedí tam nahoře jim prostě vyhoví ve všem aby neměli zbytečné problémy... co je toto za přístup?? právě oni jsou tu proto aby problémy řešili... Opravdu mě to velice štve... po nocích dělají rámus, rozbíjí co potkají, dělají bordel ze kterého jsou lidé nemocní - např. nedávný problém se žloutenkou v jedné z ulic obydlené romy zde v HK.Prostě konec tomu všemu. Buďto pracujte a chovejte se jako slušní lidé nebo táhněte tam odkud jste přišli!!!!!