Týdny občanského neklidu


Nepřihlášený uživatel

/ #100

2016-10-28 15:24

Vážení spoluobčané, po loňském shromáždění k uctění 17. listopadu Dne boje za svobodu a demokracii, nebyli vpuštěni na Albertov mladí lidé, kteří se rozhodli uctít tento významný svátek. Zúčastnil se i můj syn a byli zastaveni příslušníky Policie ČR a policisty v civilu fotografováni!!!! Agitku, kterou si náš pan prezident na Albertově uspořádal byl hnus. Další děsivý okamžik pro mně byla návštěva reprezentantů Čínské lidové republiky, arogance, chování občanů ČLR (Evropská třída), kdy občané České repuliky neměli šanci vyjádřit názor a nesouhlas s touto monstrozní akcí. Není pro nás akceptovatelné, abychom se bratříčkovali opět s Ruskem, Čínou a pod., chodila jsem v roce 1989 stávkovat, aby moji synové mohli žít ve svobodné zemi, ne aby se vrátili zpět do doby, ve které jsme vyrůstali.
Kroky a jednání pana prezidenta Zemana a jeho pohůňka Ovčáčíka bychom mohli vypisovat do nekonečna. Vše co nám pan prezident předvádí se svými nohsledy je ponižující, urážlivé pro všechen rozumně smýšlející lid. Zvedněme hlavy a prosaďme hlasování o odstoupení této ostudy státu