Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #3056

2012-01-10 19:41

Nesouhlasím s přejmenováním Ruzyňského letiště na letiště V.Havla. Nikdy to nebyla žádná osobnost, nikdy nebyl spisovatel, byl to jen jednoduchý člověk a částečně mazaný aby ze všeho těžil, ale to je většina tzv. polistopadových politiků, kteří jen se vrhli s heslama do politiky a hned se pustili do rozkrádání týhle země a začlo to OF a dnešní ODS a sbírka politických zkrachovalců co nechtěj opustit koryta- TOP 09, a nové bandě vyžírků, neboli VeVerek. Jediné co se všeobecně ví, že V. Havel byl syn největšího kolaboranta a udavače gestapa, Havla staršího. Jeho otec byl jediný, kterém němci nesebrali ani halíř, měl všechno. Takže povídačky o disentu a plácání o druhém a třetím odboji, a uměle výtváření kultu osobnosti, ne to není nic pro mě a uráží mě to. takže nechci aby se naše letiště jmenovalo po téhle přinejmenším podivné rodině. a mohl by jsem pokračovat, ale nemím sílu,protože dnešní politická reprezentace a havel byl významným členem této , na obyčejných lidech profitující skupinky nenažranců co chtěj ovládat  a týt, z dřiny obyčejných lidí. Jsem hasič a tak vím o čem píšu.  Už je čas vymést Havly a jim podobné z naší země  a samozřejmě bez peněz co nakradli.