Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

proud

/ #99 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

2012-02-07 12:01

#97: Jan Mička - Re: Re: Re: Re: Re: Tomáš Houška

ja vim hlavne neco o tom jak zijou lidi kolem me a o tom co je ceka,kdyz se tak rozhlizim.A to je to co me zajima vic nez vsechny energie,ty zacnu resit az bude lidem lip,a aby jim lip bylo,je potreba ne flikovat stary a nemocny,ale postavit novy a zdravy a pak to zdravi udrzovat :-).Na starym spatnym zaklade,novy nepostavis a kdyz,tak ne na dlouho!O tom byla moje rec.A dokud se neodpoutame od tech,ktery v zajmu vejdelku brzdej rozvoj a vyvoj,cisty energie,zdravi lidi,dokonce jejich zivoty a jdou proti nim a jejich stesti,do ty doby se jen malo a nevyrazne zlepsi.Abysme si mohli doma delat co chceme a rozvijet se,musime se odpoutat od tech co vladnou nasi vlade a delat si veci po svym.Ono otevrit se svetu jeste dlouho neznamena nechat se sezrat a nechat si diktovat.V tom se splet uz zradce Havel a jemu podobny a plete se v tom i vlada,stejne jako ty pred ni,duvod? Osobni vyhody a zase prachy,na ukor naroda.A na svobodny vybery a kavlity a podobny prima veci jsou nejprve potreba vhodny podminky,ty nejsou a nebudou,dokud se o ne nepostarame.A postarat se musime sami,v tom nam zadny kosmicky energie,vesmirny lidi a federace a podobny blaboly nepomuzou,navic ani lidi tyhle veci nezajimaj,kdyz pomalu prestavaj mit na zakladni potreby a platej za veci co by mely bejt samozrejmy.Snad jsem vysvetlil o co mi jako materialistovi uzivajicimu selskej rozum a logiku,zijicimu z prace a ne zazraku ,jde.Dokud nam budou vladnout bankeri(lichvari) a nandnarodni spolecnosti snazici se o monopoly a diktaturu a hrabajici i ze zoufalyho mala,nebude to stat za nic a muze existovat milion energii.Zoufalost lidi ukazovanim na zazraky a kosmicky sily dnes vyuziva kdekdo pro svy potreby a vejdelek,nakonec se strachem a nadeji byl vzdycky nejlepsi kseft...................................proud