Petice za nový skatepark v Děčíně

dony

/ #17 Inteligence lidí v Děčíně mě stále překvapuje

2012-07-29 20:57

Nečetl jsem celou diskuzi, ale ... kolik lidí jezdí z děčína do jiných měst si zajezdit? Počítám, že to není nějaké převratné číslo. Sice je to posranej skatepark, ale i toto přiláká další lidi, co chtějí utratit peníze v děčíně a že jich tu není hodně, když se bude takhle přemýšlet nad vším, tak to bude vypadat jak to v děčíně vypadá, nikdo nikam nechodí, neutrácí prachy a už vůbec žádný turisti, návštěvníci prostě nic, když vidím jak přemýšlí tito mladí lidé, tak se chytám za hlavu, protože to na městě, kde je 105letý pan Pelant o moc lepší nebude. Bažák, to si děláte prdel? Čekal jsem nějakej ultraprojekt a oni nahrnuli pár novejch hromádek. Když se podíváte na ceny skateparků i těch lepších, klidně bez zastřešení, tak to není nějaká převratná částka, cpou se do ostantích sraček miliony, které jsou úplně k hovnu, viz knihovna, když svět přichází na ebooky, no ty vole!
Nejdražší je stejně zastřešení, jsem i pro tuto variantu, protože pak se může vybírat aspoň nějaké symbolické vstupné a město na tom také něco trhne + nějakej zkurvenej stánek s jídlem a pitím, myslím, že by to bylo i výdělečné, ale to kladu na děčín moc vysoké cíle když vidím jak tu ti lidé přemýšlí. Podívejte se na schopnost města viz tyršův most :D Lidé si tu nechávají solidně srát na hlavu a je jim to úplně jedno, hlavně, že si to zakřičej do světa! A street o tom ani nemluvim, komunistický město, jeďte se mrknout na vesnice do německa, do států, do posranýho polska a prahy, je to tam úplně o ničém jiném. Děčín bude furt stejná sračka, protože i lidé uvažují jak uvažují. Přeji krásné bydlení v Děčíně