Vyhodte Bílka

Deivi 8

/ #234

2012-10-17 17:42

Vy si to tady všichni představujete jako Hurvínek válku. Na tuto stránku jsem se dostal před odkaz na FB, abych se podíval, co to je vůbec zač. Nevím proč všichni tady jen nadáváte, jak je všechno špatně.... Podle mě ti kluci hrát fotbal umějí - jasně nemáme žádného Messiho ani Ronalda, ale to jsme ani nikdy neměli (se vší úctou ke všem skvělým hráčům), většinu úspěchů, kterých jsme dosáhli, bylo díky bojovnosti, srdíčka a pak k tomu přišla ta fotbalovost. Nikdy jsme nebyli Brazilci, Holanďani nebo Španelé s vytříbenou technikou. Podle mě je problém v hlavě - sebevědomí. Chtěl bych Vás vidět jak byste šli na hřiště, kde je 15 000 diváků, kteří na vás pískají už od začátku a to jste ještě ani nic nezkazili, jen jste došli na hřiště před výkopem. Psychika je u takových hráčů podle mě 80 % výkonu. Hráč to má těžké když si už od doby, co přijede na sraz všude čte o sobě a o celém mužstvu, že jsou špatní, jak se jim nedaří v klubu a podobně. Po zápase to samé. Obzlášť nechápu lidi, kteří jdou na stadion a pískají na hráče v 5. minutě... Proč tam sakra lezete??? Myslím, že si ti kluci zaslouží trochu respektu za to, co dokázali. Když tomu všichni tak rozumíte, tak běžte na to hřiště a ukažte, že to umíte líp, nikdo Vám nebrání!!!! Ono je strašně jednoduché kritizovat, ale proč tam nehrajete Vy nebo Vy??? Proč to nekoučujute Vy nebo Vy??? Proti Bulharsku si myslím, že Bílek zareagoval dobře, když vystřídal Rajtorala s Pekhartem okolo 55 minuty. Ani jednomu to nešlo, ale to je fotbal, každý zápas září jen zmiňovaný Ronaldo a Messi. Proč je nevystřídal už o poločase? Chtěl jim ještě dát šanci, proč ne? Zase je to o té psychice, trenér ty hráče zná a ví, jak s nimi zacházet... Takže příště až budete tak chytří a budete se snažit o petici, tak přemýšlejte, co byste dělali vy, když na to přijdete, tak si to běžte vyzkoušet někam na vesnici, když to tam bude fungovat, přesuňte se do malého městečka - zkuste to tam, pak se posuňte do většího města a nakonec trénujte v lize. Pokud vše bude pod vámi tak skvělé a lepší než pod Bílkem, tak je načase abyste se stali trenérem národního týmu. Do té doby si můžete stěžovat tak u piva v hospodě! Ale místo toho doporučuju se vykašlat na tuhle nevraživou atmosféru a celou reprezentaci včetně trenéra, hráčů a realizačního týmu podporovat, třeba jim to prospěje a uvidíte (uvidíme) i zlepšení na hřišti :).