Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Petr Kosíř

/ #227 Re:

2012-11-23 02:09

#6: Jiri Valter -

Komu tato paní ublížila? Jakýpak její soudruzi? Pokud vím tak původní KSČ již dávno neexistuje, to byste měl po těch 20 letech snad vědět. Její nástupkyně je KSČ Miroslava Štěpána. Tady se však jedná o KSČM. A pokud se vám to nelíbí, je třeba se obrátit na ministerstvo vnitra k zastavení činnosti obou komunistických stran a ne pořádat fašistický lynč na nevinnou ženskou. Kdyby komunisti u nás povraždily 100 milionů, tak by tahle republika už byla léta bez obyvatelstva. Dokonce by byl vyvražděn téměř celý tehdejší SSSR!!! Jak by proboha mohli vyhrát 2. světovou válku s tím zbytkem obyvatel?! Je vidět, že jste nejen velmi, velmi špatný student, ale nedovedete dokonce používat ani mozek. Ani se tomu v dnešní době nedivím. A nakonec pokud uznáváte kolektivní vinu, tak byste se měl jako nácek - fašista odstěhovat mimo EU.

Já jako středopravičák se za vás jenom stydím, stejně tak jako za tzv. "pravicovou" vládu ODS, Top09 a další nevolené. Je to zlodějská banda, která zde naprosto zdiskreditovala pravicovou politiku a dokončila to zatím posledním zvyšováním daní. Na tuto vládu a zkorumpované osoby si však nedovolíte stejně tak na kmotra pana Dlouhého z Hluboké. A co třeba paní Parkanová nebo Kalousek, mám-li zůstat v jižních čechách ti vám nevadí? A nebo bolševický kandidát na prezidenta pan Fišer, ten také ne? Rozkradené miliony a miliardy nevadí, zprivatizovaný stát taky nevadí ale jedna obyčejná, poctivá ženská ta vám tedy vadí. Pro mě jste jen velký zbabělec.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...