Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Eddard Stark

/ #826 Proces století

2012-11-30 18:04

Je 1.máj, je lásky čas, kupodivu modrý ptačí nezve ku lásce hlas, kde vykácený je borový háj, je r.2013 a je dva měsíce po předčasných volbách a u městského soudu v Horní Prdeléné probíhá český proces století s papaláši z ODS, TOP09 a SS LIDEM. Proces jako by z oka vypadl procesu v Norimberku po 2.sv.válce, kde čtyři vítězné mocnosti soudili nacistické papaláše za neuvěřitelné zločiny, jichž se dopustili v této kruté válce, stejně tak v Horní Prdelné jsou výše uvedení papaláši souzeni za zločiny proti lidskosti, kterých se dopustili po dobu své krutovlády od voleb v r.2010 a tyto zločiny maskovali pod krycím názvem Bouře ve státním rozpočtu kdy holocaust na vlastním národu škrtáním všeho, co šlo vyškrtat zdůvodňovali šetřením z toho důvodu, že národ za vlády levice prožral co mohl. Že to ale byly od těchto zločinců lživé mimikry, prokoukli i blázni v Bohnicích a pak už to jelo šupem k procesu. Na lavici obžalovaných sedí Kalousek ( Goring), Nečas (Keitel) Kubica(Kaltenbrunner), Drábek (Sauckel), Langr ( Jodl), Topolánek (Frank), Schwarzenberk ( Ribbentrop), Vondra (Speer) Blažek ( Frick), Kuba (Funk) a další zločinci z ODS a TOP09 a LIDEM a jako hlavní obžalovaný je Vincenc Prdichvost, tajemník uliční organizace ODS v Pelhřimově, na kterého všichni obžalovaní házejí vinu, že za všechno může on, zatím co oni nikdy nic nespáchali a jsou nevinní a vůbec nevěděli, co dělali ti dole. Žalobci jsou delegování ze všech čtyř velkých stran, které zvítězily v předčasných volbách a to z ČSSD, KSČM, LEV21 a Zemanovců a hlavním prokurátorem byl jmenován Benda mladší, který stihl před předčasnými volbami přeběhnout z ODS do KSČM. Před zahájením procesu spáchali sebevraždu Klaus s Němcovou, Stanjura s Pýčovou a Tchoř. Před spravedlností ovšem stihli Bakala, Janoušek, Kelner, Rittig, Dalík, Komárek, Dospiva, Haščák, Chrenek a ještě další lobbisté a miliardáři uprchnout na falešné pasy do Argentiny a na jejich vypátrání uzavřely čtyři vítězné strany smlouvu s MOSSADEM, aby je vypátral a dodal k potrestání do Česka jako Eichmanna. Na začátku procesu probíhá dokazování, před obžalovanými a novináři z celého světa se promítají filmy, na kterých jsou zachyceny tisíce sebevražd zoufalých Čechů, kteří z důvodu holocaustové reformy skákali pod vlak, zvlášť otřesné byly záběry na dvě sebevraždy, kdy zoufalci skočili pod parní válec, věšeli se na sto způsobů, obzvláště působivá byla hromadná sebevražda oběšením, kdy můž navlékl oprátky všem rodinným příslušníkům na provaze, který byl zaháknutý za koš horkovzdušného balonů a pak přidal horký vzduch a balon se vznesl nad Horní Prdelnou i s celou rodinou, stříleli se na všechny možné způsoby, někdy dokonce navzájem, záběry z drastického plenění exekutorů, když ti zabavovali i použité pleny od miminek i s hovnama, dále se promítaly vraždy bílých koňů nájemnými kapitalistickými vrahy a další otřesné záběry a na druhé straně se pak promítaly žranice a rauty rozežraných tunelářů, na kterých zcela nepokrytě přebírali nejen státní vyznamenání, ale stamilionové úplatky, stoly se prohýbaly pod luxusními žrádly a venku na mrazu demonstrovaly tisíce nezaměstnaných dělníků, kteří řvali Nejsme jako oni, bohužel rolníci v té době sklízeli na polích zbytky úrody, kterou jim nezničilo sluníčko a nebo sníh a tak svůj názor, že nejsou jako oni zaslali na úřad vlády otevřenými dopisy. "Můžete se k tomu vyjádřit?" vyzve prokurátor Benda Nečase. Nečas bledý jako stěna začal koktat, "no já jsem opravdu nevěděl, co dělali ti dole, ( my starší si dobře pamatujeme, jak v r.1989 komunisti se slzami v očích tvrdili, že absolutně nevěděli, co dělali ti nahoře, což bylo opravdu k smíchu), já jsem vstupoval do velké strany jako nezkušený mladík, dokonce jsem odmítl funkci ministra a nabídl jsem se, že využiji zkušenosti z vedoucích funkcí v SSM a povedu kapitalistickou mládež ke světlým kapitalistickým zítřkům, ale rodiče, kteří měli zkušenosti z vedoucích funkcí v KSČ mně říkali, vyser se na Kluasjugend a ber koryta ve straně, no já jsem byl v těžké životní situaci, splácel jsem dluhy z dob studií, kdy jsem prochlastal v hospodách při studentských radovánkách 100 tisíc, sice studium jsem měl zadarmo, to ano, ale oženil jsem se, nějakým zázrakem se mně bez početí narodilo několik dětí a to víte, byt, milenky, vybavení, auto, to všechno stálo majlant a já jsem se dostal do dluhů, sice jsem nikdy nekradl to ne, jak třeba tady Prdichvost v Pelhřimově, ten rozkradl celou tamní pokladnu s členskýma příspěvkama členů ODS z Vysočiny,, však jsem měl taky přezdívku Pan Čistý, ale dojel jsem na ty blbé testosterony, bohužel mě Kalousek nachytal se soudružkou Naďovou na WC při milostných hrátkách a začal mě vydírat, že jestli nebudu podporovat ten reformní holocaust, tak mě práskne, tak co jsem měl dělat" a svazák Tolja se nepokrytě rozbrečel, "doufám že soud vezme v potaz to, že jsem se ke všemu přiznal a bude ke mně milostivý," vyzlykal Tolja a dokonce téměř všichni zahraniční niovináři začali brečet taky a u televizních obrazovek nezůstalo jedno oko suché a některé pracovní kolektivy začaly k soudu zasílat petice, že je jim soudruha Nečase líto a že by uvítaly stejný samet, jako byl v r.1989 a že na podporu podmínenčného odsouzení zpevní pracovní normy o 200% a 10 let nebudou požadovat zvýšení mzdy. Stejně emotivně vystupovali před soudem i další zločinci, Langr koktal, že měl velké výdaje na léčbu holé lebky a nastřelení titanovýzh hřebíků místo vlasů do holé lebky ho dovedly k trestné činnosti a že ani plat jeho ženy jako soudkyně nestačil na náročný život v lepší společnosti a i když na rautech kradli do obědváků pochutiny, tak přesto jim to nestačilo a když začal láskyplně mluvit o svém svišťovi, jak ho oba s manželkou milují a jaká by to pro něho byla tragedie, kdyby byl odsouzen na tvrdo a že řidiče Smetanu budou adoptovat za vlastního a za vlastní peníze mu koupí autobus z dovozu z USA, tak se taky rozbrečel, jeho žena v soudní síni začala lomit rukama a zkolabovala a i v tomto případě byl soucit pracujících a dokonce i nezaměstnaných a socek tak spontánní, že ti před soudním domem vykřikovali, "Jsme jako oni, nechte je být!" "To všechno tady Prdichvost, ten se dobře znal s okresním hejtmanem, ten zase s rotným Debilníkem ze Svitav a ti nadělali v četnickém sboru takový chaos a i když jsem se snažil zasáhnout a ubránit četnické složky před anarchií, tak bohužel, všechno jsem uhlídat nemohl," štkal Íčko. Největší emoci vzbudil taxikář Kubica, "víte, já jsem v opilosti přejel matku s dítětem a i když jsem od nehody ujel a nebyl jsem vypátrán, nevím jak, ale Dalík s Topolánkem se to někde domákli a začali mě vydírat, že jestli nebudu skákat, jak oni budou pískat i kdybych měl vytvořit světový rekord ve skoku do výšky, tak mě prásknou a s basy vylezu až jako důchodce, tak oni pískali, a já jsem skákal, dokonce i přes plot pro obyčejné modré ptačí pírko, víte jak mně dalo zabrat vymyslet ty prorostené kořeny do ústředí socanů a sesmolit obvinění z pedofilie na Paroubka, to víte, moc vzdělaný nejsem a inteligence rovněž není u mě na výši, tak jsem dělal všechno možné, no spíše nemožné a smolil jsem podrazy na levičáky jak na běžícím pásu, no a když padl Topolánek hubou do hnoje i se svoji vládou, tak si mě přebrali Nečasovci, ti mě dokonce prosadili do funkce ministra a tak jsem v převlečení za agenta 00 pod pseudonymem Hajzl sledoval Rátha, až jsme ho dostali, ale podívejte se na mě, vždyť si mě lidé na ulici pletou s bezdomovci a dokonce mně do kapes cpou drobné neplatné padesátníky, či bych mohl spáchat zločiny proti lidskosti," utíral se imaginární slzy houmelesák Kubica, "to všechno tady Prdichvost, ten totiž byl na mě nasazený jako agent NKVD a kdybych neskákál podle pískání, tak měl za úkol mě oddělat," štkal Kubica a fousy měl naježené strachem, že filcky neměly šanci se udržet a vypadávaly z jeho vousů jak kdyby mu z brady odpadávaly trsy máku. "Ty vole, to vypadá, že budeme mít na Mírově klid, zůstane nám tam jenom Roubal s Černým, Kájínka jsme se zbavili, tak budeme mít i nadále oraz, jak to vidím, tady ti šmejdi budou osvobozeni pro nedostatek důkazů a navíc znám Čechy, ti byli vždycky ze všeho posraní a než by tady těm hajzlům zakroutili krkem,. tak ještě budou volat po jejich osvobození a to ještě nevypovídal Kalousek, ten tady dojme všecky tak, že celá soudní síň bude jedno slzavé údolí a když Schwarzenberg se bude držet za desetinásobný bypass a bude dychavičně vysvětlovat, že už i jeho šlechtičtí předci milovali svoje služebnictvo jako vlastní děti, tak bude vymalováno," vykládal ředitel věznice Mírov svému zástupci v soudní síni, " umíš si představit, že by jsme hlídali tady ty parchanty, já tedy ne,představ si, že by nám tam začali provádět nějakou vězeňskou reformu, nakonec by vězni začali hlídat nás!" V průběhu procesu se ovšem Kalouskovi podařilo spáchat sebevraždu, když pomocí podplaceného bachaře mu příbuzní vpašovali do cely deset litrů rumu z likérky Drak, ve kterém bylo až 59% metylalkoholu, kdy jeden velký panák tohoto rumu by zabil 20 koňů. A tak jednou ráno našli bachaři Kalouska zcela slepého s vyplazeným jazykem bez známek škrtání a z 10 litrů rumu zbylo jen půl litru, "tak ten měl až moc lehkou smrt, na to, co spáchal za zvěrstva," konstatoval jeden z bachařů a na mrtvolu Kalouska se vymočil. A tak za usedavého pláče všech souzených zločinců probíhal proces, lidé už začali protestovat proti nelidskému duševnímu týrání souzených, do vazby jim Česká pošta každý den vozila několik nákladních aut darů, jako potraviny, deky, alkohol z dovozu ze Skotska, aby se chudáci nedejbože neotrávili jako Kalousek a dopisy plné soucitění a ujišťování, že lid je s nimi, aby neklesali na duchu a soud bude zcela jistě sametový a soudu zase chodily telegramy, SMS a motáky, dopravené poštovními holuby, aby soud přísně potrestal zločince Prdichvosta z Pelhřimova, který je za všechnu tu hrůzu plně odpovědný a ostatní zločince osvobodil. A tak kupodivu soud vynesl osvobozující rozsudky, Češi se zase začali před světem chvástat, jak dokážou být sametoví, jenom zločinec Prdichvost z Pelhřimova byl odsouzen za zločiny proti lidskosti k trojnásobnému doživotí. Článek je inspirován skutečnou událostí z let 1966, kdy nebožtíci Singh a Bácz, reprezentovaní nebývalé živým tenistou Schrejbrem zaslali na účet ODS několik milonů jako vděk za privatizaci Třineckých železáren, ale všichni tehdejší papaláši zapřeli i nos mezi očima, včetně Klause a svedli to na tehdejšího tajemníka ODS Nováka, který byl sice odsouzen, ale jestli nastoupil trest se dodnes neví a kde skončil se taky neví. Jinak děj článku je science fiction, jako konec Mayského kalendáře a předpovědi, že 21.prosince 2012 bude konec světa. Osoby jsou smyšlené a jestli někomu připomínají skutečné osoby, je podobnost čistě náhodná.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...