Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #2369 Re: Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

2013-02-12 16:01

#2363: Majka - Re: Re: Re: Když požadavky,tak pro všechny.

Mně bylo 15 let a rozum jsem z toho neměla. Sice jsem na náměstí neposkakovala, ale přesto, kdybychom se měli lépe... stačilo by mít se dobře, mít jistou práci, sociální zabezpečení. Jako děti jsme vyrostly na ulici s klíčem kolem krku, dneska vozíme svoje děti až před vrata školy a zase si je tam vyzvedáváme. A proč? Protože se bojíme, že nám je nějaký pedofil zneužije, zabije atd. Do ciziny nejezdíme, protože pokud se nám podaří ušetřit nějakou korunu, tak normální člověk, žijcící  z platu 10 000 měsíčně, vždycky najde jinou a lepší možnost za co peníze utratit. Třeba za to, že zaplatí svým dětem lyžařský kurz, aby si vedle Hořejších, Rosochů a jim podobným nepřipadaly jako chudáci . Rozdíly mezi dětmi jsou veliké, protože na jedné straně jsou to děti podnikatelů, kterým rodiče můžou koupit všechno, protože dřou kůži z obyčejných lidí, kteří  zatli zuby a dřou, aby měli alespoň nějaký příjem a neskončili na pracáku.

Většina lidí ty peníze nemá, a jak ti solidní lidé uznají, nemůžeme všichni podnikat, to si myslí, jen důchodce MIP.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...