Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#240 Re: Re: Re:

2013-02-25 17:50

#239: - Re: Re:

Mě se ale tato petice týká jsem na RD ale nestěžuji si jako některé chudinky tady..... pokud mám dítě musím mít chtě nechtě vetší finanční rezervu jinak jsem nezodpovědná kráva co se o své dítě neumí postarat... pokud na to nemám tak si děcko nepořizuji....

Odpovědi

raduš

#246 Re: Re: Re: Re:

2013-02-27 15:36:09

#240: - Re: Re: Re:

Horší je ale ta realita, pokud se maminka stane samoživitelkou nečekaně. Pokud bych byla od počátku na dítě sama, taky bych plánovala. Ale rozchod s partnerem si nikdo naplánovat nemůže. U mě definitivně přišel po narození druhého dítěte, to byla pěkná studená sprcha. Fakt nejsem nezodpovědná kráva, mám to v hlavě srovnané. Jde tu jen o princip, ne o to, co kdo z nás pobírá či ne. JDE TU O PRINCIP PRAVIDELNOSTI ABY SI ČLOVĚK MOHL MĚSÍČNÍ VÝDAJE V KLIDU A BEZ STRESU ROZPLÁNOVAT. Mám třeba rezervu v podobě stavebního spoření. A to ho mám jako jít vybrat a ztratit tím mnoho tisíc v podobě státní podpory? To je absurdní...


Nepřihlášený uživatel

#248 Re: Re: Re: Re:

2013-02-28 12:52:19

#240: - Re: Re: Re:  

 myslím, že s tímto přístupem, jste jediná kráva Vy, kolik dětí by asi běhalo po světě, možná tak Vaše a dalších pár vyvolených