Petice na podporu zavedení krajských dálničních známek

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4 krajská dálniční známka

2013-06-10 15:49

denně jezdím do práce do karlových varů,měsíčně projedu 2ooo-2500 tisíce korun a to jezdím po dálnici,kdybych jezdila okolo najedu mnohem víc kilometrů,myslim,že jeto dost na daních z nákupu nafty a nemluvím o daních co mi stát strhává za měsíc,tak proč ještě platit 1500 ročně na to abych tyto daně,měla z čeho odvádět,platí snad v Praze dálniční známku z jednoho konce na druhý(je to skoro stejný počet km),aby mohli jetz do práce?

 

Odpovědi

adus

#96 Re: krajská dálniční známka

2013-09-23 13:26:57

#4: - krajská dálniční známka

Mám stejný problém, jezdím do práce denně od pondělí do pátku, projedu cca 2500 Kč a zmého platu, který činnní cca 12 000 Kč, je to docela velká suma a autobusem či vlakem by mě to vyšlo ještě dráž. Je nehorázné, že máme platit za dálnice či silnice 1. třídy, které nikam nenavazujou a nebo jsou v hrozném stavu... Ano objíždění je řešení, ale pro mě velmi drahé... A to podotknu, že po dálnici jedu pouhých 7 km, ale objížďkou bych najela o 13 km více... A to že dálniční známka má stát zase o 300 Kč více už mě teď dohání k šílenství... Je to velká nehoráznost papalášu tam nahoře!!!