CESKÁ PROTI SLOUCENÍ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#366 Re: Re:

2011-05-30 13:50

#7: CaMilka - Re:

Česká má jednu z nejhorších pověstí, co se týče gymnázia. Mezi elitní gymnázia patří BIGY, GJVJ a Jírovcova. V Českých Budějovicích samozřejmě. Mimochodem Česká již byla v minulosti sportovní gympl, proto je sloučení s GONem více než logické.

Odpovědi

Jiří Krejčí

#368 Re: Re: Re:

2011-05-30 14:53:43

#366: - Re: Re:

Dobrý den,

učil jsem na České i na GJVJ, manželka učila na Bigy. Tvrdím, že tyto školy jsou ve své úrovni naprosto srovnatelné. Kde prosím berete jistotu k tvrzení, že je Česká nejhorší? Nezakládá se tato vaše myšlenka právě na tom, že si ji pamatujete jen jako sport. školu? To by bylo důkazem, že slučování Českou opět poškodí.

Lucie Bohoňková, 3.A, GČ

#370 Re: Re: Re:

2011-05-30 15:50:35

#366: - Re: Re:

Ráda bych věděla, kde berete jistotu v tvrzení takových věcí? Studoval/a či vyučoval/a jste na všech jmenovaných školách, aby bylo možné srovnávat takhle jednoznačně? A poznámku o "sportovním gymplu" snad již netřeba komentovat... Děkuji za odpověď.

Emil S.

#372 Re: Re: Re:

2011-05-30 17:46:13

#366: - Re: Re:

Česká byla v minulosti sportovní gymnázium??? To je mi novina.. jestli počítáte ty nějaké dva roky než se našla sportovcům škola, tak budiž.  Podle mě to ale není ve více než třicetileté historii Gymnázia Česká znatelné. Dodal bych jen, že gymnázia vámi jmenovaná jsou elitní pouze v jednom specifickém oboru, kdežto gymnázium Česká všem zmíněným dokáže úspěšně konkurovat. Tohle je specifičnost gymnázia Česká -  kvalitní v mnoha rozamnitých oborech.

Mra

#383 Re: Re: Re:

2011-05-31 01:57:08

#366: - Re: Re:

Zítra vyvěsíme na web výsledkové listiny soutěží, bohužel pouze za poslední 2 roky. Prosím, nezapomeňte je prostudovat. Děkuji.