proti zákonu 229/2013 o nakládání s bezpečnostním materiálem

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#84

2014-03-03 19:42

Jako dcera bojovníka za svobodu - pilota 311.čs. bombardovací perutě a lovce ponorek, považuji za svou morální povinnost pokračovat v odkazu svého otce i těch, kteří dál (byť mnohem mladší věkové kategorie) pokračují v tom, co nám tito muži i ženy zanechali poté, co pomalu opouštějí tento svět. Nejen historické artefakty, paměti, listiny či fotografie, ale právě i onu hmatatelnou techniku všeho druhu, která tomu všemu dodává tu pravou ,,korunu" a dotvořuje to, čemu my znalí říkáme ,,živá historie". A plně si stojím za tím - a budu to říkat vždy nahlas a natvrdo do tváří takovým, kteří tuhle zákonnou debilitu vytvořili - že půjdeme co nejdůrazněji proti podobným výmyslým a svým způsobem i náznakům dalších omezení, která mně osobně silně zavání totalitou, jíž - děkuji pěkně - mám od nejútlejšího dětství plné zuby a nehodlám se jí již nikdy podřizovat! Jsem s vámi všemi, držte se a bojujte, protože proti politické i lidské omezenosti a blbosti se dá stát jedině v hojném počtu a pevném, solidárním semknutí za dobrou společnou věc a koneckondů i pro bezpečí národa. A nemusí jít jen o tento zákon, ale o cokoli jiného, co významnou měrou může narušit to, co by každému z nás mělo být svaté - zachování památek a historie a tím i zamezení opakování těch nejtragičtějších událostí v dějinách lidstva. Přátelé, na vaši podporu vzpomeňte na heslo britského královského letectva - ,,PER ARDUA AD ASTRA" - ,,Přes překážky ke hvězdám". Přeji vám hodně sil i trpělivosti. S úctou Vaše Iveta Irvingová.

Odpovědi

JARDANÁTOR

#85 Re: podekování za podporu

2014-03-03 20:36:22

#84: -

Velice si vážíme Vaší náklonosti a děkujeme za Váš komentář, jsme rádi, že lidi jako jste vy vážená pani Irvingová, nam tu veřejně projevují podporu.

J. Pánek